najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 žabc
#201964
Še ena potrditev teorije pametnega treniranja
Po istem principu treniranja teka (dolgi počasni teki) je letošnjo zimo treniral tudi prijatelj tekač, ki je v maratonskih vodah že 6 let. Do lanskega leta je uspel čas na maratonu spravit na 2:56. Letošnjo zimo je treniral z menoj...torej dolge počasne teke. Seveda je kasneje k temu dodal še trening moči (tek v hrib) in še kasneje tek hitrosti (400m, tempo teki).
Letos je odtekel tri maratone:
- april Beograd 2:48
- maj Stocholm 2:47
- september Berlin 2:44

Torej, nekaj je na tem!

Matjaž,
redko kdaj se izklopim, kar je po eni strani način mojega življenja, po drugi strani mi pa vse skupaj ne dopušča. Še zmeraj najdem čas za kakšno pijačo s prijatelji (ki pa se ne potegne v noč:)) in za branje kar rad počnem, to pa je zaenkrat skoraj to:( Prosti čas preživljam z otrokoma, kar mi po eni strani polni baterije, a mi jih po drugi strani zaradi njune žive narave (2,5let in 7,5let) prav lepo prazni:))
Od vsega skupaj najbolj pogrešam športne hobije, s katerimi sem se prej ukvarjal: MTB, kajak, hribi, plezanje,...
Trenutno so moji cilji nekako usmerjeni še kakšnih šest let vnaprej, potem bom pa tudi jaz počel in užival v stvareh, v katerih sedaj ne morem. Kakor se morda sliši naduto, a vseeno, povprečnost me ne zanima, zanima me samo napredek. Dokler bom bil sposoben premikati svoje meje naprej, do takrat bom vztrajal, ko pa se bo širitev zaustavila, takrat bom poiskal kaj drugega ali pa se bom tekmovalno upokojil:)
Lahko pa se v prihodnosti zgodi marsikaj...in v tem je čar življenja, da nas lahko v vsakem trenutku preseneti.
lep dan
Uporabniški avatar
 50cent
#202007
Bravo Žabc :clap: :clap: :cast: :cast: :cast: :laola ........česa vse si ti zmožen :shock: :cast: .
Kar tako naprej.......tvoje zgodbe se lepo čitajo.......še kakšno prosim :) .

Lp :)
 Alek
#202020
Res je Žabc, tvoje zgodbe so neverjetne, se mi zdi da se mi kar nekaj poremakne v glavi, ko to berem. Dobim neko voljo in se mi zdijo neke stvari bolj mogoče kot drugače.

Daj če ti bo kdaj zneslo, napiši en tvoj teden, mislim treninge, službo, spanje, hrano, otroci... tako približno, mislim da bi večkdo bil vesel tega..

in še enkrat moj globoki poklon
Uporabniški avatar
 stena
#202023
Ne vem ali sem tako čustven ali kako uglavnem trenutno imam tako rosne oči da mi je kar malo nerodno. Res si VELIK človek in nekoč nekje upam, da ti bom lahko segel v roko!! Bilo bi mi v veliko čast!! Ko bi le nekoč imel vsaj kanček tvoje volje, želje in zaupanja v sebe, da bi si upal in zmogel uresničiti svoje sanje, tako kot ti jih uresničuješ ti.. Želim in iz srca ti privoščim, da razturaš še na tej zadnji poti letos in upam, da je to le začetek neke pravljice, ki se bo srečno končala nekje daleč v prihodnosti! :cast1:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#202031
Matej,

tudi z moje strani, iskrene čestitke za tvoj zadnji športni podvig kot tudi za prejšnje in hvala za super poročilo.

Želim ti, da tudi na desetkratnem ironmanu uspeš in da se boš na koncu sezone veselil skupne zmage.

Srečno in se vidimo na kakšnem skupnem treningu dolžine med bazičnimi pripravami.

Matjaž

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA