najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#226648
Hvala za dobre želje in vse lepe misli..je pomagalo :laola , sem prišla skozi cilj, brez težav. Bilo je lepo, vroče sicer zeloooooo, organizatorji so se zelo potrudili, prostora je bilo dovolj, nisem delala prehude gužve :oops: .
Prijetno sem poklepetala z Izzardly, pohvale, odlične ste bile :clap:
Hm, triatlon je pa prav luštna zadeva...razmišljam, kdaj naj ponovim vajo :--
#226663
Tudi jaz sem se privlekel na cilj.
Plavanje je bilo po pričakovanju slabo, kolo zelo dobro. Tek pa me je malo presenetil. Sem pričakoval hitrejši tempo, vendar sta me prejšnja dva športa očitno preveč izmučila.

Kakorkoli v kratkem (jutri?) naročam triatlonski dres in začnem malo bolj organiziranje priprave, da o tečaju plavanja ne govorim :x
#226679
Čestitke tudi z moje strani :clap: !

Za prvega je bil včerajšnji precej zahteven, ampak ste vseeno vsi lepo opravili z njim :D .
Imeli smo noro vročino, tehnično zahteven kolesarski del s štartom v klanec, še več vročine, pri štafetah pa po predaji še tek v klanec pred skokom v bazen. Organizacija je bila zelo prijazna, za vse je bilo poskrbljeno, rahlo smo se lovili edino pri pravilih štafetnega DP, ker je bil ta pri nas organiziran prvič. Pa smo se naučili nekaj novega.

Rezultati štafetnega DP:
http://www.triatlon-klub-maribor.si/tek ... te2010.pdf

Rezultati supersprinta:
http://www.triatlon-klub-maribor.si/tek ... KM2010.pdf
#226689
Hvala vsem, ki ste se udeležili rekreativnega triatlona. Brez vas bi prireditev popolnoma izgubila na pomenu.

Čestitke s strani organizatorjev predvsem tistim, ki jim je bil to prvi triatlon. Pravi užitek je bilo gledati tekmo rekreativcev in navijanje, ki je bilo prisotno.
Škoda le, da se jih več ne opogumi in pride na takšne prireditve, saj triatlon ni noben bav-bav, kot ste včeraj marsikateri spoznali.

Posebna zahvala Sandiju za številčno ekipo, ki jo je pripeljal iz Celja. Bravo Sandi in vsi pogumni Celjani !!!!
Ko bi se jih še pri nas našlo toliko.

Upamo lahko le, da se bo število triatlonski rekreativcev še povečevalo. Prvi je lahko le eden, vsi ostali pa zmagajo že s tem, ko premagajo progo.

Pridite v Celje na Šmartinsko v čim večjem številu, tekma bo gotovo super, saj je še vsako leto bila.

LP iz Maribora
#226699
REKREATIVNI - ABSOLUTNO MOŠKI
2 Sebastjan Gergorič Super Sprint Men II 1977
Plavanje + T1 0:06:47,080;
Kolo1 0:03:43,084;
Kolo2 0:03:37,211;
Kolo3 0:03:30,626;
Kolo4 + T2 0:04:05,777
Tek 0:06:19,381
SKUPAJ 0:28:03,159

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA