najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#225947
Pozdravljeni!
No pa sem tudi jaz preživel oz. doživel svoj krstni nastop na triatlonu.
V Celju je bilo vreme super, voda osvežujoča in organizacija dobra.
Sam sem se podal na start svojega prvega super sprint triatlona(200m/8km/2km).
Rezultati so bili naslednji - Super sprint triatlon (skupno):
1. mesto......24,41 min.....;
6. mesto medo1977 26,07 min.....;
13. mesto 35,08min.
Super sprint triatlon (rekreativci):
1. mesto medo1977
2. mesto..............
Jaz sem z opravljenim zadovoljen, čeprav je vedno lahko boljše. Ampak za dva meseca treninga in s popolnega začetnika pri tem športu, moram biti z rezultatom zadovoljen! Predvsem to, da nimam kakšnega še bolj "debelega" zaostanka za zmagovalcem!
LP;
Sebastjan
 ton
#225956
Bravo, Medo!
Tudi sam sem s šprintom več kot zadovoljen tako dirkaško kot organizacijsko: zadeva je bila ravno prav profesionalna za varno in uspešno prireditev, predvsem kolesarski del (gor in dol po 2kilometrskem raztežaju Ljubljanske ceste, ki so ga vzorno 'pokrili' z varnostniki) je učbeniški primer uspešne rešitve največjega slovenskega problema triatlonskih tekem - cestne zapore.
Meni je bilo šokantno težko voziti v skupini (mislim, da letos nimam niti enega treninga, kaj šele tekme v 'pelotonu') in je bila končna povprečna brzina 38+ seveda na robu zmogljivosti, kar se je poznalo tudi na teku, ki pa je bil simpatičen, tretjinsko v senci.
Ma prima!
#225970
Medo, čestitam za več kot uspešen triatlonski krst! :clap: In tudi vsem ostalim, seveda :D .
Sem hotela priti v Celje po DM teku, ampak sem se tako skuhala na ljubljanski vročini, da ne bi imelo smisla dirkat :? .
Sedaj bo pa itak vsak vikend en triatlon, upam, da se kje vidimo!

LP
#226165
Največji paradoks, ki se pojavlja v mojem razmišljanju je:
- da me je triatlonski šport ob mojem prvem nastopu "zelo" fasciniral ter sem z rezultatom 26,07min zaostal za prvo-uvrščenim tekmovalcem v SLO pokalu "znosnih" 1.26min;
- po drugi strani pa sem uvidel "slabost" svojega plavanja, ki me je stalo boljšega rezultata.

Vem, da je potrebno plavati, ampak nimam prave ideje kako popravit tehniko in predvsem kaj? Pri nas v Prekmurju je bolj bogo s triatlonskimi klubi.

Paradoks pa tak!!!!
 ton
#226205
Ni kakšne silne paradoksalnosti, Medo, plavanje je pač najbolj tehnična tretjina in napredek tudi najbolj počasen. Zato ga je tudi najbolje (kljub dodatnemu času in denarju) nekako obdelovati pod strokovnim očesom in ob pomoči.
Ni vrag, da tudi v Prekmurju ne trenira kak plavalec in živi kak bivši plavalec ali celo trener, s katerim bi se lahko zmenila za kakšno seanso. Veselo na delo!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA