najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#230249
Živjo,

Pa sem bom še jaz prijavil.

Moj prvi Triatlon. :laola To je bila želja že dolgo časa, da se udeležim kakšnega triatlona.
Koliko pa je tega spusta oz. klanca navzgor? Dol že pomagajo kile in leti, gor pa gre pooočasi :lol:

Vid
#230255
Vid vsega skupaj ene 200m na uč na krog (sta dva klanca- eden daljši cca. 150m in položen eden pa malo krajši in malo bolj strm cca. 50m) ostalo je spust in ravnina. Še najhujši vzpon nas čaka nazaj na kopališče. V drugi klanec prideš z lepo hitrostjo iz spusta in ti ostane ene 10-20m malo bolj za pritisnit pa je potem spet ravnina, kjer se spočiješ pred tistim daljšim. Brez skrbi, ne premoremo Zoncolana ali pa Mortirola na Jesenicah ;)

Če sem jaz ta krog vozil kot mulc z rogovim kekcom potem že ne more biti bau bau.

Če potrebuješ še kakšno informacijo pa kar vprašaj.

P.S.: bom zrihtal profil
#230270
Za vse, ki vas zanima kolesarski krog. Nekaj mi nagaja in ne pokaže profila trase. Označil sem začetek obeh gromozanskih vzponov :wink: Konec prvega je nekje na pol poti do desnega križišča, konec drugega pa tam kjer sta označena štart in cilj. Ostalo nedefinirano je ravnina oziroma gromozanski spust :wink:

P.S.: predzadnja beseda pred :wink:, ki se začne na g, ne opisuje dejanskega stanja na terenu :lol:
#230273
stena napisal/-a:Trasa je zelo lepa- plava se v olimpijskem bazenu, sledi krožna proga s kolesom, ki je zelo simpatična (ta krog, ki gre tudi mimo naše hiše, sem kot otrok z veseljem vozil...

Poleg triatlona se bo dogajalo še veliko drugih stvari, med drugim tudi skoki v vodo z 10m stolpa, ki je že nekaj časa edini v Sloveniji in priložnosti videti tako tekmo ni veliko.

Če koga zanima še kaj pa z veseljem odgovorim.

Lep pozdrav.


jest sem se tud prjavu pa mo mal pobrcalllll na tri načine :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu:
A bo kakšn :drink za nameček padu mrbit tam pr vaš hiš b blo fajn mal podahnt :beer:

Če pa ne pa pol nakonc enga :drink skop trknemo


Se mejte na zgornje gorenjsko :laola
#230295
Potem nas je sedaj okoli 12 predprijavljenih?? Jao upam, da se nas zbere zadostno število. Več nas je, bolj veselo je, pred, med in po prireditvi. :laola
:clap:
Mogoče pa GaberZSJ , da mal "popusta" na število predprijavljenih, če nas slučajno nebi bilo 15 do jutri ampak vrjamem, da se bo še kdo našel, ki bi rad sprobal to zanimivo kombinacijo športov :wink:
#230303
Glede na to, da je organizacija take tekme precej zahtevna zadeva (predvsem zaradi zapore cest) žal kakšnih popustov ne gre pričakovati zaradi osebnih interesov nekaj posameznikov. Verjetno tistih 1000 prebivalcev ulic, kjer bo cesta zaprta ne bo ravno navdušenih, če bodo čakali ali doma ali pred zaporo medtem, ko se bo pet nadobudnežev "fjakalo" na vsake pet minut mimo njih.

Če se boste tako pridno (kot zadnjih 24ur) prijavljali še naprej, vas bo do jutri ravno na spodnji meji prijav in z dodatkom kakšnega še do dneva prireditve bo število udeležencev nekje na 20. Upam, da kdo skrivaj načrtuje pohod na Jesenice in se bo kar naenkrat pojavila kakšna grupa petih, desetih.
#230322
Gaber&co., upam da boste triatlon kljub manjšemu interesu izpeljali in da postane tradicionalen.

Jaz sem malo pobarala ''profije'', ampak ker je naslednji teden DP v sprintu in supersprintu (otroci), žal ni bilo večjega interesa (mogoče pa se le kdo pojavi). Ste pa v koledarju TZS na začetku leta razpisali akvatlon in ga šele pred kratkim spremenili v sprint triatlon in zato ga verjetno mnogi nimajo v planu za to sezono. Mogoče bi bilo treba naslednje leto takoj razpisati triatlon in ga izpeljati malo bolj zgodaj, vsaj kakšna 2 tedna pred DP.

Vsem prvčkom pa želim veliko užitkov! :clap:

LP
#230357
izzardly napisal/-a:Gaber&co., upam da boste triatlon kljub manjšemu interesu izpeljali in da postane tradicionalen.

Ste pa v koledarju TZS na začetku leta razpisali akvatlon in ga šele pred kratkim spremenili v sprint triatlon in zato ga verjetno mnogi nimajo v planu za to sezono. Mogoče bi bilo treba naslednje leto takoj razpisati triatlon in ga izpeljati malo bolj zgodaj, vsaj kakšna 2 tedna pred DP.

Vsem prvčkom pa želim veliko užitkov! :clap:

LP


Ja tud v Gorenjskem glasu torek danes 10 tega je pisalo akvatlon :roll:
pa upajmo da se bo uredilo :laola

če ne se pa pol dam s kolesom spravmo pa bo triatlon :--

Je pa še ena možnost :argue: :bum: :hehe: :nono: skok z 10 metrov predstavlja že lepo višinsko razliko :mrgreen: , pa skočmo dol v čim lepšmu stilu :rol: :juhuhu:
jest z ene 7 -8 mam izkušne s pred let :clap: sem za :idea:
:--

Se vidmo

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA