najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 izzardly
#232155
oz. 2. triatlon Zavarovalnice Grawe:

Drugi slovenski slani sprint triatlon, ki se odvija v tem lepem okolju, s hitro krožno progo in dobrim vzdušjem. Slovo od slovenske triatlonske sezone :( .

Razpis: http://www.trikp.com/

Prijave do 15.9.2010.

Na prvi pogled izgleda, da je trasa identična kot pri triatlonu za pokal Istre (razen dolžin plavanja), kar pomeni, da je organizator s tem rešil nekatere zaplete prve izvedbe (neroden izhod iz vode po lestvi na pomol, stopnica na poti iz menjalnega prostora) :clap: . Nino?

Če je tako, se nam (s sodelovanjem vremena, seveda) obeta lep zaključek sezone :D !

LP
#232207
Super, Izza,
če bo sonček bo res prijeten zaključek sezone.
Morje bo že zdržalo (nad 22 stopinj celzija) upam.
Pridem na regeneracijo :mrgreen: :D
Uporabniški avatar
 Biz
#232221
Tudi na pokalu Istre ni bilo čisto gladko pri izhodu iz vode, bolje kot prvič v Kopru sicer. Idealno za Koper bi bilo, če bi bile boje speljane tako, da priplavaš pravokotno z izhodom, ne pa vzporedno z izhodom, ker se je potem težko razvrstiti, če je gužva... kajti stopnic se ne da razširit.
#232235
raziskovalec napisal/-a:Pridem na regeneracijo :mrgreen: :D


Super, ravno to sem hotela že v prvem postu predlagat: da Lovemani pridete uravnovesit elektrolite in predelat mlečno kislino :D . Če se morje shladi, gre pa konec koncev le za 750m plavanja in nihče ne bo na tej razdalji pomrznil :mrgreen: , zmrzljivcem bomo pa zrihtali neoprene.

Biz napisal/-a:Tudi na pokalu Istre ni bilo čisto gladko pri izhodu iz vode, bolje kot prvič v Kopru sicer.

Mah, jaz ugotavljam, da moje goleni nastradajo ne glede na urejenost izhoda iz vode. Nazadnje je bil v Kopru izhod precej visok in spolzek, pa sem se kobacala na tisti pomol kot tjulenj in se cela popraskala. V Kočevju smo imeli izhod vrhunsko urejen in zaščiten s preprogo, pa sem v cilju opazila, da sem spet nekako goleni popraskala (no, tam sem ga itak srala celo dirko :? ). Meni ni pomoči, lahko me edino tako kot cicibane dva strica primeta vsak za eno roko in potegneta na suho :mrgreen: .

Kakorkoli, upam da se nas čim več zbere, da bo tudi analiza po dirki kvalitetna :clap: !

LP
Uporabniški avatar
 3man
#232279
Morda pa se zgodi, da še jaz pridem, čeprav čisto zares tega nisem načrtoval. Mam počasi dost dirk za letos.
Ampak zadnja dirka na morju, to me pa vseeno malo vleče. Kolko pa bo takrat še moči in predvsem v glavi želje pa še ne vem.
#233280
No, koliko junakov ima še vedno namen prit v KP v soboto? :mrgreen:
Dežja ne bo, no, nehajte... Kadar je proga preveč nevarna, se spelje akvatlon. Ampak dežja itak ne bo :wink: .
 spela*
#233350
ton napisal/-a:Thja, malo kolebam... Če se plavalni del začne že pri izhodu iz tunela pri Dekanih...


Po moje lahko plavalni del začneš že od doma ... :lol:
#233508
Mi bi se res skoraj utopili že ob odhodu iz Ljubljane, saj so bile ceste in križišča poplavljena, potoki na obvoznici, res grozno :? .
Najdrznejši smo srečno prispeli v Koper in najbolj hrabri smo tudi štartali. 3man, punce se niso in niso pustile prepričati v štart, oprosti :oops: .
''Lagano sportski'' je 24 junakov in 5 junakinj opravilo z valovi v morju, nalivom na kolesu in s tekom v namočenih copatih. Zveni grozno, pa sploh ni bilo tako slabo. Se mi zdi, da smo vsi peljali z rezervo, varno in umirjeno, med tekom je pa tako nehalo deževati. V cilju smo bili vsi zadovoljni z opravljenim delom in celo mnogi PBji so padli. Ob našem odhodu pa je celo posijalo sonce :D .

Prireditelj je odpravil lanske pomanjkljivosti in prireditev odlično speljal :clap: ! Čestitke!

V glavnem, pester zaključek letošnje sezone in se vidimo naslednje leto (so nam obljubili olimpijsko razdaljo :mrgreen: ) .

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA