najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 ris9
#256785
Jutri bo zgleda kar pester akvatlon. Dež naj bi do 18ih ponehal bo pa malo hladno ampak vseeno bo fajn! Voda je topla (včeraj preizkušena :wink: ), tekaška trasa pa tudi "lepa" :D :D .

Vabljeni vsi!!

Več nas bo, boljše bo.
Uporabniški avatar
 ris9
#256841
Še enkrat: vabljeni vsi...

Če mislite, da niste plavalno ravno "najboljši" ne skrbite kajti večina nas na tem akvatlonu plava "žabco".
Tudi dolžini nista ovira, sploh če si jih človek vzame "na izi" (med plavanjem tudi kakšna pavzica na robu bazena :wink: ).

Tukaj je važno druženje, spoznavanje kombinacije športov...
#256889
Evo, simpatični akvatlon je za nami. Dež nam je prizanesel, v bazenu sem plaval po svoji progi. Bil edini udeleženec iz oddaljenih krajev. Domačini so se potrudili tako z organizacijo (meni na čast označili kje bi lahko zašel na tekaški progi, sedaj sem se jo končno naučil) kot tudi na tekmovanju.
Mi je pa žal, da se tekmovanja ne udeleži več TF-jevcev, tako kot v dobrih starih časih. Popravni izpit bo menda še to poletje.
Aja, domov sem se vrnil z bronasto kolajno v absolutni kategoriji. Čase moram še preveriti, a tako na pamet bi rekel, da so podobni prejšnjim, hitrejše plavanje kompenziram s počasnejšim tekom.
Uporabniški avatar
 vencelj
#256905
Raziskovalec, čestitke! :clap: :clap:
raziskovalec napisal/-a:Mi je pa žal, da se tekmovanja ne udeleži več TF-jevcev, tako kot v dobrih starih časih.

... hitrejše plavanje kompenziram s počasnejšim tekom.


Hm...nimam šans, da svoje plavanje kakorkoli kompenziram s hitrejšim tekom, raketni pogon mi ne bi pomagal. :roll:

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 ris9
#256918
Tako kot je Raziskovalec napisal je bilo "luštno" včeraj na ukovi. Pred plavanjem nas je še malo dež zmočil, ko pa je štarter zapiskal pa samo še voda, voda, voda :D :D :D Moja "žabca" je zgleda čez zimo nazadovala tako da sem iz vode prišel šele po več kot 24ih minutah, nato pa nogavice na noge, tekaške copate gor, majico gor, popiti malo isostarja in šššššccccccc na tek 8) . Sem se ga veselil pa me je takoj postavil na realna tla , ko pride tisti "klanček" :wink: . Potem pa še en krogec in v cilj.
Bilo je lepo. Še lepše bi bilo, če nas bi bilo več, zato vas že sedaj pozivam na naslednji 12ti akvatlon, ki bo enkrat avgusta (točen datum je na spletni strani zavoda za šport Jesenice).
Raziskovalec tebi hvala za udeležbo, čestitke za nastop, sploh v plavanju si bil suveren :clap: :clap: , pa upam da avgusta še enkrat prideš, pa da še koga sabo pripelješ.
Uporabniški avatar
 Tjas
#256957
Res je bilo luštno, kot vedno in tudi jaz upam, da nas bo avgusta več, da pride še kakšen, predvsem pa še kakšna - je na stopničkah še plac :)

Odplavala in odtekla v nekako pričakovanih časih, bom pa mogla do avgusta še kakšno dolžino odplavat, če ne bom za raziskovalcem prišla iz vode ;)

Se veselim prihodnjega akvatlona, še pred njim pa našega ta simpatičnega triatlona do Kranjske Gore, ki tudi bo!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA