najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 Runcajz
#278203
Za letošnjo izdajo Lovemana je razpis že nekaj časa zunaj:

http://www.loveman.si/modules.php?name=Loveman

Žal moram ugotoviti, da bi kakšne pol ure dela in več pozornosti pri pripravi posta na Trišportovi strani (menjalni prostor iz leta 2010, profil tekaške proge, da ne govorim o razpisanem urniku prireditve spodaj na dnu strani, datumih...). Limiti: ko primerjam tole s StPoeltnom, vidim, da je tu očitno drugačen "poslovni model" zadaj, pa nisem prepričan, če je glede na razvoj športa pravi, ampak vsak zase že ve, kaj dela. Škoda, je le edini, pa še s posrečenim imenom, pri nas.

Zainteresirani se tako in tako že ukvarjamo z novo bike in tekaško traso, diskusija o izbiri (na drugem forumu) je pa na trenutke vroča.

Mene pa še bolj zanima, ali bo to sploh še kdo na TFju bral, saj se še vabila na tri prireditve (Ptuj, Koper) obešajo med tekaška vabila, posti v temle poglavju so pa že s prahom prekriti....

Runcajz
 ton
#278205
Evo, Runcajz, prebral!
Tudi sam ne poznam zgodbe 'za' Lovemanom, sklepam pa, da je 'poslovni model' posledica tega, da dirko v večini pripravlja 'one man Miro'. Osebno mi je prestavitev termina in tudi trase celo všeč, ker mi lanski višinski cilj Kočna ni bil najbolj po meri (se precej raje vozim tisti kilometer 'po jajcih' po makadamu), tudi dva namesto tri in nekaj krogov okrog blejskega jezera se mi zdi super sprememba.
Mislim, skratka, da je pri takih prometnih pravilih, kot jih imamo, letošnji Loveman za preživet. Da se le voda malo pogreje...
Uporabniški avatar
 Sončka
#278220
No, mogoče je pa malo več dela kot le za pol ure. :-)
Pa še čez mejo lahko hitro prideš, ko je Slovenija tako majhna.
Meni se letos sploh ne tekmuje, sama sebi sem čudna, priznam.
Mogoče se pojavim na Bledu kot turistka in malo pokukam, kako vam gre. :drink
Vsekakor nisem pripravljena za polironmana, je pa moja želja, enkrat nekoč.
Junija je na Bledu bolj prijazno vreme, je pa začetek sezone, tako da če ste že zdaj pripravljeni, kapo vam dol.
 alpek
#278230
No, da se še jaz pofočkam.
Sam sem mislil na svoji triatlonski poti letos prvič opravit s polovičko in sem bil že 90% odločen za Loveman. Ko sem pa videl to spremenjeno traso, mi je pa vse dol padlo.
Ne poznam ozadja, vendar me res zanima, kaj se je takega zgodilo v dveh letih, da se ne da ponoviti več trase iz prvega leta. Mogoče pa še nismo zreli za tako prireditev.
Kakorkoli, Avstrija vabi.
Se vidimo v nedeljo na Ptuju. Vidim, da nas bo kar nekaj.
Uporabniški avatar
 Miroslav
#278244
Na prvem LOVEMANU sem sodeloval. Super kolesarska in tekaška trasa. Smo ga šibali do Bohinja in nazaj po prelepih alpskih dolinah. Mene odprti promet ni motil, ker sem ga tako navajen iz treningov.
Lani ni bilo možnosti, letos pa me glede na razmere sploh ne vleče.
:?
Škoda, da se je trasa sploh spreminjala!
:!:
Bo pa v nedeljo na Ptuju juriš.
:juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA