najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 Matevz
#544
Samo, da rezultati po disciplinah niso niti približno točni. Kregar jih je zaradi pomanjkanja merilcev kar po občutku določil.
Uporabniški avatar
 ero
#545
Matevz napisal/-a:Samo, da rezultati po disciplinah niso niti približno točni. Kregar jih je zaradi pomanjkanja merilcev kar po občutku določil.


se popolnoma strinjam in sem tudi jaz že mislil to omeniti. prav začudil sem se, ko sem videl, da imajo vsi udeleženci vse čase - glede na način merjenja (štoparica in papir) ter gnečo v startno-ciljnem prostoru. in ko sem malo podrobneje pogledal čase, sem ugotovil kar nekaj razlik glede na moje zapiske in čase na uri ter čase posnetih fotografij...

oh ja :cry: ne vem, kdaj bojo naši organizatorji dojeli, da zadovoljstvo tekmovalcev s točnimi časi in hitro objavo rezultatov več kot odtehta ceno meritev s čipi. da ne govorim o tem, da zveš svoje neto čase, vse tranzicije, ...

na tekmi sem srečal tudi dva organizatorja triatlonov iz Avstrije (recimo Graz v avgustu), ki sta opazovala dogajanje. njune tekme (od otroških aquatlonov do raznih prvenstev) pa že nekaj let meri in obdeluje Timing Ljubljana ...
Uporabniški avatar
 ero
#546
In kako je bilo? Jaz, kot gledalec, navijač in fotograf, lahko rečem le: SUPER! Organizatorji so se potrudili, tekmovalcev je bilo veliko, vreme sončno, voda ravno prav topla, ...

Upam, da bodo udeleženci, ki spremljajo forum, še kaj napisali. Fotogalerijo bom seveda objavil, takoj ko uredim več kot 200 fotografij, ki sem jih naškljocal. Par jih je celo uspelo :)

Za pokušino - v ospredju gospod Pahor, v ozadju pa dogajanje budno spremlja naš Miro:

Slika
Uporabniški avatar
 Matevz
#548
Včeraj sem zmeril dolžino proge okrog jezera in je tako, kot je baje že Kogoj komentiral med dirko, 5,8 km.

Števec je sicer pokazal kakšen meter več, vendar glede na vijuganje okrog sprehajalcev je dolžina točno 5,8km. (Pa števec imam tudi točno naštiman)
Uporabniški avatar
 miro
#552
Matevž , HVALA za trud in izmerjeno progo , tako jo meni ne bo treba!
Tako bom imel sedaj boljše izhodišče na treningu s prijatelji.
Kaj , ko bi se enkrat srečali na Bledu in za trening pretekli dva kroga?
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Matevz
#553
Saj je mene tudi močno matralo koliko je res okrog jezera.

Za tek pa ni problema. Čeprav je ta tek okrog jezera ponavadi zame kar prehud. Je vedno preveč ljudi in potem iz globine moje podzavesti ven skoči ekshibicionist in potem je samo še paljba:)
Uporabniški avatar
 ero
#554
Matevz napisal/-a:Čeprav je ta tek okrog jezera ponavadi zame kar prehud. Je vedno preveč ljudi in potem iz globine moje podzavesti ven skoči ekshibicionist in potem je samo še paljba:)
:lol:

Kaj pa kaka romantična zimska jutra, ko so turisti še v posteljah, če sploh so na Bledu? Jaz si bom občasno definitivno omislil tak trening. Tako, zaradi lepšega :)
Uporabniški avatar
 miro
#555
Ero moram te razočarati ,zimske zgodnje ure so kar malo prehladne, tako , da je bolje začeti okoli devetih- desetih takrat
pa je že kar nekaj sprehajalcev , vendar niso moteči. Pokliči pa se bomo dogovorili lahko pa tudi preko foruma.

Lp!

Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA