najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 špelca_p
#43763
živjo!

Iščem pa nikjer ne najdem ničesar o letošnjem Ironmanu v Celovcu. :? Mogoče kdo ve kdaj bo oz. če sploh bo in ima mogoče kaj več informacij?
Š.
 dpop
#43768
špelca napisal/-a:živjo!

Iščem pa nikjer ne najdem ničesar o letošnjem Ironmanu v Celovcu. :? Mogoče kdo ve kdaj bo oz. če sploh bo in ima mogoče kaj več informacij?
Š.


Odvisno kje iščeš... :roll:

Google... "Ironman Klagenfurt 2005"... takoj ta prvi link je pravi...

1602 Darko

P.S. Aja... 3.7.2005... če kdo ni našel 8) :lol: :wink:

P.S.S. http://www.ironmanaustria.com/
(To je pa za.... khm, khm :wink:)
 Ninocka
#43854
Isti dan, ko je Franja. :cry: Bom navijala na daljavo,a zelo intenzivno!
 špelca_p
#44417
O.k. hvala vam za dosedano pomoč mam pa vseen še en čisto mejčken problemček. :wink: A slučajno kdo ve kakšna je situacija glede kart? Mislim kje se jih da kupit in po kolko so?
Sem že vsan a trnih in čakam samo še nedeljo!! :D

Špelca
 irony
#44425
Cena kart? Kart ni, prideš in gledaš :)
Razen seveda če misliš tekmovat, sam za to si pa letos mal pozna. :)
 Ninocka
#44428
Več kot 2000 tekmovalcev!!! Noro! Tisti, ki boste v Celovcu, dajte kaj fotkat, pa poročat...Vsem udeležencem pa želim čimlepšo tekmo!
 špelca_p
#44442
Ooooo super ni vstopnine!!! :lol: No grem prvič na tako stvar pa se mi je zdel, ko je že tko pomembna prireditev, da bi mogl kej bit....ampak čist nič hudga tut če ni. :wink:
Obljubim popolno poročilo, slikano bo tut sam ne vem kako bo neki časa z objavo...mam ene probleme s kompjutrom. No, če ne prej pa slikce prinesem na kakšno tekmo takoj ko se mal sestavim nazaj.
Lp.
Š.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#44457
Tudi jaz pridem v Celovec. Tokrat bom samo gledalec. Seveda se bom potrudil in pripravil krajšo fotoreportažo o tej zanimivi tekmi. Če bo možno, bom opravil tudi kolesarski in tekaški trening.

L.P.

MatjazV
 irony
#44490
Tud jest bom mal bicikliral, pa tekal tam, še prej pa plaval. Aja, moja št. številka je pa 1509 :wink:
 špelca_p
#44496
Mam samo še eno vprašanje. :D A mislte, da se da do tja s kolesom prit?
Š.
 irony
#44497
Da. Npr. čez Ljublelj do Celovca, tam pa zaviješ levo na eni od cest, ki peljejo proti Vrbskemu jezeru. Je pa kar nekaj klanca vmes.
 špelca_p
#44503
Ufff ja, vem da je velik klanca ampak je skor domač teren pa tut že velikrat premagan tko da je edino kar se mi lahk zgodi, da se zgubim :lol:
no to je blo sam mal heca. Obljubim da bomo fejst navijal!
Velik sreče vsem, ko boste tekmoval!!! :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA