najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 miška
#45648
pozdravljeni triatlonci!

pred kratkim mi je pod roke prišel letak o triatlonu v Kočevju, ki naj bi bil/ bo 21.8.
zdaj me pa nekaj zanima.....na njem piše naj bi bila časovna omejitev 90 min.. glede na to, da bo to moja prva tekma in da sem šele na začetku svoje tratlonske kariere :wink: me skrbi, da mi v omenjenem času ne bo uspelo speljat celotne tekme. ali je v navadi, da so časovne omejitve(ok, sej vem da verjetno ena omejitev mora bit, ampak vsaj 2 uri, prosim :wink: )
tisti, ki ste že bili na omenjeni tekmi....info pliiiizzzzz!

lp
Uporabniški avatar
 boohoo
#45650
pozdravljena!
ponavadi ni časovne omejitve, to da je 90 min pa je zelo ostra omejitev, saj tekmujejo tudi starejši gospodje in gospe, ki ponavadi na večini prireditev ne pridejo v cilj pod 90 min. Tako da po mojem tega ne bodo mogli upostevat ali pa bodo v prihodnje izgubili marsikaterega rekreativca. tega namena pa menim da nimajo. tako da kar pogumno, ne verjamem da bi te res vrgli iz proge :D
 miška
#45651
hej,
ja saj meni se je tudi zdelo čudno, ker ponavadi nikjer ne piše o kakšni časovni omejitvi.
mah, saj nima veze, bom pa prišla v cilj, ko bo že vse lepo pospravljeno, samo upam, da bo še kaj "makaronov" ostalo :lol:

lp
Uporabniški avatar
 Lucifer
#48524
V opozorilo: v koledarju TZS je bil objavljen datum 21.8.ned., tria v Kočevju pa je v resnici 20.8.sob.!!!! tolk da boste vedl.
 maus
#48565
Ja,res so informacije zelo različne.
Kaj pa start sprint triatlona!?!Je res ob
15:00(15:08!),ali ob 13-ih kot mi je
prislo na uho?!

hvala

K.
Uporabniški avatar
 obi
#48571
Start sprint triatlona je ob 15:00. Tako so napovedali v razpisu. Ob 13:00 je start cici aquatlona.

lp Obi
Uporabniški avatar
 landlord
#48572
Jou triatlonci.

Kje bi najcenejs prisel do dresa za triatlon, se pravi tri-suit (enodelen)?

De Soto, Orca, pa se par firm je, ki sem jih jaz zasledil.

Sem gledal na trisports.com, samo je precejsnja postnina pa se support majo nek cuden in ne odgovarjajo na mejle.

Lepa hvala za odgovore,
LL.
Uporabniški avatar
 obi
#48574
landlord napisal/-a:Jou triatlonci.

Kje bi najcenejs prisel do dresa za triatlon, se pravi tri-suit (enodelen)?

De Soto, Orca, pa se par firm je, ki sem jih jaz zasledil.

Sem gledal na trisports.com, samo je precejsnja postnina pa se support majo nek cuden in ne odgovarjajo na mejle.

Lepa hvala za odgovore,
LL.


Od Orca imajo v Veb company. Imajo boljšega 30.000 sit in "najboljšega" 40.000 sit.
V Celovcu pri trisports (http://www.trisports.at) stane Orca 169 eur.
Uporabniški avatar
 landlord
#48576
Ma kako so lohk take cene. V amerika jih dobis za 80 dolarjev.

lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA