najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 Ninocka
#48241
Na teku v Beljaku sem si na stojnici nabrala reklamnih letakov za prihajajoče prireditve. Med njimi je bil tudi letak, ki mi je vzel sapo in mi padel iz rok: vabilo na ULTRA TRIATHLON in sicer double iron...No, ko sem prišla k sebi, sem obrnila letak in na drugi strani zagledala vabilo še na triple iron. :shock: :shock: :shock: :D

EXXXstremna zadeva bo od 15.6. do 18.6. 2006

Možen je nastop tudi veččlanskih ekip (khm, TF team? :wink: )

Spletna stran s kar dobrimi info (glede na to, da je prireditev čez eno leto): http://www.ultra-triathlon-austria.at/
Uporabniški avatar
 Staša
#48243
:shock: :shock: :shock:

:?: :?: :?:

A to ena oseba v do 57 urah? U matr!

:shock: :shock: :shock:
 Ninocka
#48246
Letošnji double iron zmagovalec: Wildpanner Luis, AUT, swim (7, 6 km) 2:40:46, bike (360 km) 11:21:29, run (84, 4 km) 7:56:57, GESAMTZEIT (skupen čas): 21:59:14


Kot sem razumela pravila, lahko veččlanske ekipe same določijo taktiko menjav...Meni deluje zadeva super mikavno-zabavna za kakšno ekipo vztrajnežev.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#48266
Za to zadevo sem slišal letos na Ulrichsberglauf, ko smo tekli v Avstriji.Mi je ena avstrijka pravla, da obstaja en ultratriathlon v okolici Celovca.Pa nisem takoj dober štekal!
No glede na to da nisem ravno Borut Petrič.Sem že sedaj za to da odbrenkamo eno v troje :lol: :wink: .To bi bila enkratna priprava za v jesenskem delu, ki ga imam v planu GRČIJA!
Jaz se takoj javim za v štafeto, samo če bo zdravje takrat služilo!Sicer do takrat lahko marsikaj pride vmes, ampak upajmo da ne!
Torej jaz sem kandidat za tek!
Pol bi pa lahko še mal kolesaril naokolo, da mi ne bi blo dolgčas :wink: :lol: :oops: !

"TF DREAM TEAM"

Mater to bi blo pa dober kaj :lol: :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 INOT
#48284
Zadeva je videti dokaj zanimiva.Vsaj kar se tiče limitnih časov so šli na to,da bi bila stvar dostopna večjemu številu tekmovalcev,ne pa samo peščici elitnežev.(recimo za kolesarjenje 360 km imaš 20 ur časa)
Tudi UT 3 se mi še vedno zdi v okviru človeških zmožnosti.Drugače se pol tudi nihče ne bi prijavil na to stvar.
Glede na to,da so možne tudi 2,3,5 in 10 članske ekipe,bi res morali tudi mi forumovci razmisliti o udeležbi.
No tudi sam bi se javil v kakšno ekipo,če bo do tega prišlo-kot tekač.
Čas za prijavo je do 07.06.2006,zima bo kmalu pred vrati,časa za treniranje dovolj.Pa forumovci smo po malem že povsod zraven...
Enostavno bo treba tudi to probat :D
Uporabniški avatar
 boohoo
#48289
evo tut jaz sem za akcijo...sam kolikor cudno se bo slisalo, glede na to, da smo na tekaskem forumu, se prijavljam, sam za tek ne :oops: :wink: plavanje+bicikel komot.... :D super se slisi to
Uporabniški avatar
 INOT
#48292
No stvari so se že začele odvijati v pravi smeri...
Uporabniški avatar
 Matevz
#48293
Bistveno bolj smiselno je, da se člani štafete stzalno menjajo. Na plavanju vsak krog (500m), potem pa po mojem na cca. 1h na biciklu in vsak krog (2km) ali največ dva na teku.

Za UT3 pa mogoče na malo daljše presledke (ampak ne bistveno), lahko spiš vmes.

Sem pa drugače že za letos mislil zbrat trojko za štafeto, pa mi je potem ušlo iz glave (pa še štartnina je kar konkretna).
Uporabniški avatar
 obi
#48298
Mene ta stvar tudi zanima. Matevzev predlog je kar na mestu. S takšnimi menjavami se bo dosegel bistveno boljši čas, kot če bi delali daljše razdalje.

Sestavimo vsaj eno ekipo in se udeležimo tega triatlona.
Uporabniški avatar
 boohoo
#48301
menjave na plavanju na 500m po mojem ne bodo mozne saj je poanadi krog plavanaj na IM 2000m in dvomim, da bodo nardili krog krajsi od 1000m, tudi bicikel nima smisla menjat pod 100km, ampak vse je stvar debate in dodatnih informacij od organizatorja in seveda nase organizacije :D bi bil pa stos it
 Ninocka
#48323
Sama sem resna kandidatka za kakšno nepreveč ambiciozno mešano ekipo. Še bolj bi mi bilo všeč, če bi se formirala kakšna ženska ekipa. Timing je dober, letos sem bila junija dobro pripravljena (glede na svoje zmožnosti) tako za tek kot kolo, v letu 2006 pa planiram še splavati. Super se mi zdi, da se v v ta individualni šport s takšnimi prireditvami vnese komponenta "moštvenosti".
Uporabniški avatar
 še1PR
#48324
Ninocka,

če se dovolj kmal zmenimo (da spet začnem plavalne km nabirat...), se tudi jaz javljam za kak plavalni krog za kako neambiciozno žensko ekipo. Tud odtečem lahko kakšnega, pri kolesu sem pa čist "bosa"...

Lp Alja
Uporabniški avatar
 Matevz
#48325
boohoo napisal/-a:menjave na plavanju na 500m po mojem ne bodo mozne saj je poanadi krog plavanaj na IM 2000m in dvomim, da bodo nardili krog krajsi od 1000m,


Plavalni krog je nekaj čez 500m, kolesarski 7km in tekaški 2 km. (vir: njihov page)

Drugače pa je dolžina intervalov boljša kratka kot dolga, sploh za UT2, kjer dirka traja "le" dobrih 20 ur in zato ni potrebno prav veliko spat.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#48361
Jaz nekako že nagovarjam nekoga da bi šel odkolesarit celotno zadevo 360km, jaz pa da bi odtekel.Sedaj sam še kakega dobrega plavalca nafehtamo pol pa bo bomba :lol: !
Matevž če si za zadevo sem jaz takoj :wink: , skoraj takoj!
Vrhunec sezone bo sicer neka druga zadeva, ampak tole bi pa presneto super padlo v priprave!
Torej čisto resno, počasi lahko okvirno sestavimo ekipo za ta Ultratriatlon!
Se začnemo pripravljati nanj pol se pa vidimo gor na startu!
ČAO!
Uporabniški avatar
 INOT
#48384
Obstajajo pa še tudi težje zadeve kot je ta.Recimo DECA triathlon v Mexicu.Tako,da za tako kratko razdaljo kot je triple triatlon za forumovce ne bo nekega problema :wink:

Poglejte malo rekorde! :shock:

http://www.angelfire.com/electronic/ult ... cords.html

To je pa zadeva,ki se ji reče 1 ironman na dan.15 dni zaporedoma!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA