najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#48391
Mislim kva se to vse spomnijo, kje so meje človeške zmogljivosti, skoraj je ni? :lol: :wink:
Že toliko let znanstveniki raziskujejo meje človeških zmogljivosti, a je še niso našli dijo mijo :wink: !
Človeka že vleče počasi v onostranstvo :wink: !
Človek bo počasi že med samim takim naporom v totalnem transu, deliriju in sploh ne bo vedel kako premika noge in roko.
Čisti avtomatizem :wink: !
Mislim to je norooooooooooo!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Matevz
#48395
tomaz.zupancic napisal/-a:Matevž če si za zadevo ...


Kaj :?: da bi 7,6km plaval :?:

Saj se mi skegla :shock: Tistih 3,800 na Ironamanu še naredim, da pridem do bicikla, ampak kar je preveč je pa preveč.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#48442
Matevz napisal/-a:
tomaz.zupancic napisal/-a:Matevž če si za zadevo ...


Kaj :?: da bi 7,6km plaval :?:

Saj se mi skegla :shock: Tistih 3,800 na Ironamanu še naredim, da pridem do bicikla, ampak kar je preveč je pa preveč.


Si pa dobro to napisal od skeglanja :lol: :wink: .Pač jaz sem te tako informativno vprašal, če bi bilo možno, ker vem da si ti nekatere stvari izredno dobro zmožen!
No pa drugič, kdaj! :wink:
ČAO!
Uporabniški avatar
 potepinko68
#48448
Tudi jaz bi..bil za kako ekipo. Sicer za bolj stevilnco 5 ali 10 tekmovalcev, ki ne bi imela pretiranih ambicij glede rezultata. Najboljs bi mi slo plavanje in tek.

Glede taktike... mogoce bi lahko pri menjavah tudi upostevali v katera disciplina je komu bolj pri srcu.. ... recimo tisti, ki raje plava, plava 2 ali 3 kroge, in kolesari manj ipd.... verjetno taktik, kolker si jih lahko zamisliš.. pa potem rata res zanimivo... :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#48449
hoj,

kot je napisal Matevž - razdalje krogov so 584,615 m plavanja, 7141,577 m kolesarjenja in predvidoma 2000 m teka. menjaš lahko v vsakem krogu.

jaz sem tudi za - za tekaški del. štafeta, ekipa, double, triple, whatever :) ampak v rekreativni in ne tekmovalno-ambiciozni varianti!

v ceni je vključen tudi kamp za ves čas tekmovanja in dodatna spremljevalna oseba. če preračunaš še to in porazdeliš po članih ekipe, konec koncev ni več tako veliko...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#48479
Škoda da v ceno ni vključena še kakšna medicinska sestra FRANJA :lol: :wink: :wink: .Ker za regeneracijo je pa treba poskrbeti! :wink: :lol:
Pol bi se pa bomo ljudje spravljali k sebi še cel mesec, če to opravimo, al pa ne! :lol: :wink:
Torej licitacija za iskanje kandidatov se je torej odprla :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 bozo
#48500
Jst bi bil mogoče kandidat za bickel. Morda kar v enem kosu cela razdalja.
Sicer se mi pa zdijo najbolj smiselne menjave, ki jih je predlagal Matjaž.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA