najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#57489
Hojla,

vabim vas na predstavitev iron(wo)manske pustolovščine iz letošnjega Züricha. Pia in Nada bosta predstavili svoje doživljanje ironmanske preizkušnje s precej fotkami in nekaj koristnih misli o pristopu, prehrani, ...

predstavitev bo v ljubljanskem Kliničnem centru v predavalnici 1 v pritličju v sredo, 07.12.2005 ob 14h.

če imate možnost, pridite naokoli. če ne, bom pa Pio poskusil prepričati, da predstavitev v kratkem ponovi za TF občinstvo :wink:

vabljeni!
Nazadnje spremenil ero, dne 07 Dec 2005, 23:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 alan
#57524
Odlicno! :D

Jaz bom prisel naokoli!
Uporabniški avatar
 GaGa
#57530
Tud midva se bova oglasila :D

Se vidimo...
Uporabniški avatar
 vidkul
#57535
Ponovitev, kdaj?

Nimam časa jutri, bi pa rad kaj slišal.

lp vid
Uporabniški avatar
 boohoo
#57536
tudi jaz nimam casa :( zadnje case ga imam vedno manj :( bi to ponovili kdaj v vecernih urah? da se mal našponamo z adrenalinom (kar je zame lahko precej nevarno :D v smislu da bom tut jest to zelela nardit) ce je to dobro ali slabo bo pa vsaj pr meni nekdo drug reku :D
Uporabniški avatar
 runner
#57557
pa to je danes ob 2!

Jao, jao ... spet bom moral carati... (ampak ce ne grem na kosilo in povelcem eno uro...)

Pridem! :-)
Uporabniški avatar
 AL1
#57560
tudi jaz sem za večerno ponovitev
Uporabniški avatar
 5rca
#57561
na večerno predavanje pridem tudi jaz :lol:
Uporabniški avatar
 pia
#57569
Hvala forumovcem, ki ste prišli v KC. Zelo sem vas bila vesela. Upali ste si smejati se... In dali ste mi mojo najljubšo rožo v najljubši barvi!

Žal mi je, da zvok ni delal - pa bistvo tega DVD je bilo v glasbi! Ker pa želim, da bi bila predstavitev za TF še boljša, prosim za dobronamerne napotke. Lahko tudi na ZS.

lp, pia
Uporabniški avatar
 pegaz
#57571
Pia, škoda, ker nisem mogel na predstavitev.
Na popoldansko pridem ziher!

LL, Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA