najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 NatašaB
#68372
ČESTITAM!

Fantastično in oh in sploh vsega občudovanja vredno!

BRAVO! :clap:
 Iztokb
#68383
Aleš, Gorazd, še enkrat kapo dol...

Aleš tole si nam tako lepo opisal, so mi šle kr kocine pokonc ko sem bral,...

Se mi je med vrsticami posvetilo, da je bila glavna motivacije pri vsem skupaj topla masažna miza, ki je čakala ob menjavi,...

Kapo dol tudi za maserki, ki sta jih uspeli tako dobro porihtat, se mi zdi da sta obe skupaj tudi oddelale en dober maserski maraton, po mojih iskušnjah sodeč je tudi ta zelo naporen, čestitke...

LP
Iztok
Uporabniški avatar
 ales
#68395
Še malo bolj za hec..

Enkrat 22.novembra lani mi je Pia pokazala dva letaka o ultra triatlonu v Avstriji. Hitro sem se odločil za dvojnega. Svaku ni bilo treba niti dvakrat rečt in je že pristal na sodelovanje. Nahecala sva obe sestri, da sta se prostovoljno javili za spremljevalki.

Ob prijavi sva prejela številko dve in ker sva sodelovala v paru sva imela štartno številko 2.2 rdečo(ker sva sodelovala v doublu).

Najin končni čas je bil 22 ur 2 minuti in 2x22 sekund.

Slučajno?!

A se sam meni zdi, da bi bila pa varianta prihodnje leto trojnega v 33 urah?



p.s. Iztokb je en tak prijazen profesionalen maser; res ne bi rad dajal najinih žena v nič, ampak on pa tole obvlada v nulo.. Iztok, hvala ti za vse predloge in torkov prikaz, sploh maserki sta bili zlo navdušeni in se priporočata za še kdaj..
 Nataša
#68401
No, jest se ti pa še dvakrat klanjam :cast1: :wink:
Uporabniški avatar
 še1PR
#68407
Bravo!! :clap: :cast: :clap:
 Iztokb
#68419
Aleš, zdej pa že pretiravaš z dvojkami, sam ti bom pa še jaz dve naštel:
- torek, demonstracija masaže (drugi dan v tednu)
- ko boš pa skupno sliko pogledal boš pa ugotovil, da sem imel na sebi U2 mikico,...

uf,... tele dvojke pa niso kar tako.

V veliko veselje mi je bilo v torek en majčken delček dodati k super rezultatu, ki ste ga skupaj dosegli.

Za kak dodaten prikaz masaže se bomo pa z lahkoto zmenili.

LP
Iztok

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA