najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#68032
Hoj!

Včeraj zjutraj sva se z Janijem odpravila v Celovec, kjer sva prekolesarila kolesarsko progo letošnjega Ironmana. Krog je sedaj dolg 90 km. Trasa je nekoliko težja kot sem si predstavljal (želel) tako, da bo treba še malo potrenirati. Po biciklu sva opravila še enourni tek po večjem delu tekaške proge.

Nato sva si z velikim zanimanjem ogledala še tekmo: UPC Klagenfurt Triathlon, na kateri je nastopilo tudi precejšnje število slovenk in slovencev, tudi T forumovci uradna stran

Vsi po vrsti so se dobro odrezali. Tule so uradni rezultati.

Bravo vsem, še posebej pa Nataši, Harnoldu, Radotu in Tonetu, ki so pobrali medalje v svoji konkurenci.

Prilagam še FOTKE.

Po včerajšnjem ogledu tekme in treningu sem že kar pošteno živčen in komaj čakam na dan D (17. julij), ko bom štartal na svojem prvem IM.

Lepo tekajte, se vidimo na kakšni tekmi.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 lojzeP
#68053
Fino smo preživeli nedeljo. :D

Kvalitetno jutranje doziranje hidratov, odlično vzdušje ob kavici v Podljubelju in lepo vreme, so napovedali pravilno odločitev za udeležbo na omenjeni dirki. Avstrijci so se pokazali kot pravi organizatorji tovrstnih prireditev, zatorej sigurno še pridem(o). :D
Predvsem me je fasciniralo, koliko "rekreativnih" triatloncev se je udeležilo tekme. Na podobnih prireditvah pri nas smo nekateri skoraj stalnica v ozadju ( beri metla ), na senčni strani Karavank mi je bilo pa v veliko veselje, da sem se uvrstil okoli sredine.
Z lastnim nastopom sem pretežno zadovoljen. Precej popravil rezultat iz lanskega Bleda, le voda je bila pri nečloveških 17°C redkim v veselje. :?
Tudi v cilju zadosti sadja, peciva in pijače. Lazanja in ravioli so nam dali moči, da nismo padli v švohost pred domačim hladinikom, in dali piko na "i" resnemu pristopu organizatorjev ( generalka za Ironman ).
Sicer bi bilo še bolje, če bi bili, vsaj na teku, deležni kilometerskih oznak, ali kake hidracijske točke več, a se zaradi tega nismo preveč obremenjevali - je bilo pač za vse enako. :idea:

Zelo priporočljiva tekma za doseganje dobrih rezultatov, katerim pripomorejo številni(e) navijači(ce) :wink: , pa tudi okolica je zelo vabljiva za kombiniranje družinskih izletov in rekreacije. :D
Uporabniški avatar
 Staša
#68058
Bravo naši! Ma tole bi blo treba enkrat sprobat... :D
MatjazV, dej nej bo tale tvoj iron že mimo, da vidimo, ali si še živ!:D


PS: Vidim med rezultati tudi bivšega lastnika našega ubogega Pablota Piccassoja, ki je v soboto doživel bližnje srečanje... ampak bo kmalu zopet na cestnih stezah. :? :D Andrej, če bereš, lep pozdrav! ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA