najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 MihaPR
#94696
Matej :) Bravo, bravo :) bomo spremljali :)
Uporabniški avatar
 mojcab
#94701
Drži se, Matej! 8) :P 8)
 ton
#94702
Dejmo, fantje!

Od jutra bo tudi spletni prenos na http://www.ironman.com/ vključno s 'trackingom' posameznih nastopajočih.
Uporabniški avatar
 primus
#94703
Srečno vsem !
Matej tebi pa že zdajle :cast: , jutri pa seveda držim pesti !

primus
Uporabniški avatar
 ales
#94723
Matej je že odplaval:1.25 v 17 stopinj vodi, njegov menjalni čas 3.02 pa nakazuje, da je spet plaval brez obleke.. Kolo je tko njegova disciplina, tekel bo pa tudi zagotovo dobro. Zame je zvezda!

Škoda, k ga ne morem več spremljat v živo, grem pesti zanj držat na une klance ob Kokri.
#94751
glaser 10:28:10
Kovač 10:04:45
Krofl 11:55:02
Peljhan 11:19:31
Venturini 11:41:12
Verbič 11:46:36
Jerič 11:11:51
Jenko 13:33:59
Borovinšek 13.59:16
Nazadnje spremenil zafi, dne 24 Jun 2007, 22:08, skupaj popravljeno 1 krat.
 ton
#94760
Bravo, fantje, VSI in Matej prav posebej!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#94763
mah, živi norci :shock:
enim za vedno nedosegljivo - se klanjam dosežkom :D
Uporabniški avatar
 Matej
#94776
Dragi moji prijatelji, ki ste držali pesti zame in verjeli, da mi bo uspelo.

Z eno besedo, bilo je noro. Dogodek me je popolnoma prevzel, saj je bilo vzdušje res fantastično, vreme skoraj idealno za tekmo, jaz pa ravno prav napaljen, da se je izšlo nad, nad, nad vsemi pričakovanji.

Na kratko:

plavanje: neverjetne težave z orientacijo zaradi bleščanja jutranjega sonca. smo plavali približno tako, kot kure letajo po dvorišču. čas: 1;26 -bolj bukov, ampak naj mi bo za prvič.

tranzicija 1: hitro, ampak med obuvanjem nogavic se usedem na očala in jih zlomim.

kolo: ženem kot pr norcih (po ravnem stalno blizu 40 km/h) in jih na stotine prehitim. klanci so kar hudi, kar precej niža povprečno hitrost, še bolj noro pa je na spustih, ko drvim 85 na uro in brez očal samo mežikam s solzami v očeh. 30km do cilja travma, zadnja guma mi začne puščati in me v ovinkih kar zanaša. še bolj pritiskam in upam, da le pridem do cilja. hitrost je vse manjša in zadnjih 5km kar po feltni ružim proti menjavi. čas: 5;35 odlično, a sem v zadnjem krogu zaradi defekta zgubil kar 7 minut.

tek: trpljenje, vendar kar vztrajam. na silo žrem gele in pijem vse po vrsti (juha, voda, kokakola,...). šraufa me in ni kaj, na 15.km smuknem skozi živo mejo in si dam 3 minute, da se olajšam. nato gre precej lažje. v 4. krogu že vem, da bom zmagal in pritiskam do daske. v zadnjih 4km tempo spustim celo pod 5min/km. čas: 4;12 super, glede na to, da tek ni ravno moja disciplina.

končni čas: 11;19 - noro dobro, saj mi je sanjski čas predstavljal že okrog 12h. v cilju se čustva skoncentrirajo in pritečejo tudi solze. tudi zaradi vas, ki ste me podpirali in razumeli, kaj ironman pomeni nasploh, še posebej pa meni osebno. veste, da te stvari pravzaprav razume zelo malo ljudi.

še enkrat hvala.

Matej

p.s.: ko strnem vtise sledi še daljši raport.
Uporabniški avatar
 Matej
#94777
še to:

v cilju sem bil kar malo matast, tako da kar nisem vedel kako naj se postavim na noge. nakar vidim, da zunaj po travniku letajo nagci. pogledam in vidim, da imajo na travniku ogromne jucuzzije. se takoj ruknem noter in se predam božanskim občutkom. mimo pide še eden od osebja in me vljudno vpraša, če mi prinese eno pivo. seveda pritrdim in čez pol ure sem kot nov. z igorjem se vsedeva v avto in ob 4;30 zjutaj sva že v ljubljani.
in glej ga šmenta, ob 9h je poročilo že na forumu.
 klopotec
#94780
S katerega planeta pa si ti? Čestitke.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#94781
čestitke Matej še enkrat :D :cast1:

me izredno veseli, da si uspel z ogromno volje in odrekanja. ponosni smo nate, ker si del naše druščine, in ravno zato moraš vztrajati, ker si sedaj tudi ti eden tistih, ki nam boš delil nasvete iz lastnih izkušen - GURU 8)
Uporabniški avatar
 Damijan
#94782
Matej, čestitke, super rezultat!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA