najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 bozo
#105365
Jaz se javim da bi prostovoljno pomagal prostovoljkam (pri vseh opravilih) :lol: :lol: :lol: :lol:
 Leon
#105370
OK!!!
 TomažP
#105411
Moj prvi triatlon je mimo in če bi hotel napisat kaj vse se je dogajalo z mano bi bil to podoben roman kot s prvega maratona. Naredil sem kar nekaj napak za katere sem vedel vnaprej da jih bom. Skupinski štart kjer sem skočil v gužvo in en gor name, potem so me ubijali valovi, na koncu priplaval komaj z žabico do konca. Bicikel je šel po planu. Dajal sem si rezervo za tek, potem pa hud šok za tekača. Komaj sem čakal na tek in že takoj na začetku so me zabolele ahilove tetive, ki sem si jih poškodoval na zadnjem teku pred Mljetom. Hitrost sem moral znižati in do cilja sem lepo doktoriral iz teka pri bolečih Ahilovih tetivah. Planirano je bilo okrog 6 ur, na koncu v cilju s časom 6.13.

Malo počitka in naslednji dan obvezno v Paklenico in na Zir kjer sledi super plezarija. Boljšega dopusta si ne bi mogel zamisliti. Upam da to ni zadnji Mljet ker bom jaz drugo leto sigurno tam saj si boljše lokacije za to ne predstavljam. Z organizacijo in vsem drugim pa tudi zelo zadovoljen.

Prvi in sigurno ne zadnji triatlon za mene je v super spominu. Priporočam vsem tekačem, sicer se pa vidimo 28. po ulicah Ljubljane.
Uporabniški avatar
 lukkka
#105642
samo za prvega, si pa ne bi mogel izbrati "boljšega". :clap: Ker si preživel en tak orenk krst, boš z lahkoto zvozil vse triatlone, ki se dogajajo pri nas - seveda, če te zanimajo tudi krajše inačice...
In tudi čas teka je zelo dober glede na poškodbo ahila, ki si jo opisal... Upajmo, da jo boš do maratona pocelil, drugač pa ne vem kako je s tem, da s poškodbo laufaš maraton? A ni mal rizikantno, da si ne boš orenk zje*al, kar je zdej godno za celjenje?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA