najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 miro
#143140
No izgleda, da sem kar dežurni poročevalec z jeseniškega konca.
Včeraj je bila zopet prietno na kopališču Ukova. No malo sem pogrešal ljublančanke in pa "štajerko", no pa je bilo zato malo manj "fletno".
Prišlo je kar deset tekmovalcev-tekmovalk, ki smo se preiskusili v daljšem in polovico krajšem akvatlonu.
Tekmovalo se je v absolutni konkurenci,prvi trije v obeh kategorijah so prejeli medalje, vsi ostali pa obilo pozitivne energije.

Direktor ZSJ, je obljubil, da bomo mogoče organizirali še kakšen akvatlonček v zimskem bazenu v Radovljici, vsekakor pa bomo nadaljevali z rekreativnimi vzdržlivostnimi prireditvami tudi v naslednjem letu.

Ta akvatlon,je bil še bolje označen,gaber ga je označil celo s rdečim sprejem, das ne bi kdo zašel.

Toliko zaenkrat!

Lp
Miro
 ZSJgaber
#143577
Še uradni rezultati, tokrat se je po moji neprevidnosti zgodilo to da sem zbrisal vse slike in so objavljeni samo rezultati. Če je bil kdo s fotoaparatom bi ga prosil če mi lahko pošlje slike na zsj.programi@siol.net da jih objavim poleg rezultatov.

Več kot vedno na: www.zsport-jesenice.si


lp Gaber
Uporabniški avatar
 Tjas
#144080
Ni dolgo od še ta drugega akvatlona, pa že skoraj malo pogrešam bazen, katerega obisk predstavlja obvezen del mojih poletnih popoldnevov, tako zaradi obveznosti, kot tudi zaradi lastnega veselja. No, pa drugo leto spet.....

Vzdušje je bilo kot vedno super, voda v bazenu še prav spodobno topla, proga, kot je že Miro navedel dobro označena, da ni bilo nobene možnosti, da bi kdo zašel (kakor se nam je zaradi premaknjenih tabel dogajalo na prvem akvatlonu). Tudi konkurenca ni bila "kar tako", Pogačnikova brata sta bila razred zase in jima ni bilo mogoče slediti...itak.

Škoda, da nimamo nič slikc, se niti ne spomnim, da bi še kdo slikal, razen Gabra, če pa je in če zvem, pa povem....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA