vprašanja in nasveti o vadbi triatlona :: kako, koliko, kdaj, zakaj, zakaj ne, ... vaša mnenja in izkušnje so dobrodošla

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 Miroslav
#234099
Zdravo!

Lepo to, da se tudi mladi ukvarjajo s tako lepim športom, kot je triatlon.
:D

Zaradi današnje mladine (in tudi ostalih), ki večinoma ne poznajo drugega kot virtualni svet na računalniku in televiziji, bi se morale zganiti vse pristojne institucije v državi, da bi se gibanje in šport bolj promoviralo in spodbujalo. Najbolj pa bi morali biti otrokom za zgled njihovi starši.
:!:

Vso srečo na tvoji triatlonski življenski poti, sine!
:?
Uporabniški avatar
 izzardly
#250861
Pohvalno in zelo dobrodošlo:

TZS:
Danes je izšla posebna priloga Dnevnika "TRIATLON", v kateri najdete kar nekaj zanimivih in koristnih člankov. V nedeljo bo priložena tudi Nedeljskemu Dnevniku. Skupna naklada je kar 152.000 izvodov.


:clap:
LP
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#272094
spela* napisal/-a:V to temo še kdo kaj piše?


Očitno smo že vsi v nadaljevanju ... triatlona.
Uporabniški avatar
 lenči
#272099
Špela, meni se tudi zdi, da vsako leto začenjam znova :? . Letos pa še posebej, ker sem čez zimo nekako zgubila stik z vodo in sedaj ponovno iščem izgubljeni občutek :oops: . Da na kolo sploh ne pomislim, trenutno ko je tako mrzlo, se mi zdi, da bo Ptuj čisto prehitro tukaj, moja zadnjica pa popolnoma neutrjena :oops: . No, edino tek mi nekako ostaja čez celo leto, tega me pa ni strah. Uh, da ne govorim o tem, da moram potrenirati menjavo kolo-tek, to bo spet čuden občutek.
No, pa sem bolj pojamrala kot kaj komentirala, vendar tako je z nami rekreativci :wink:
 spela*
#272100
Lenči, jaz sem pri plavanju tako ali tako čista začetnica, čeprav zdaj redno plavam 3-krat na teden.
Cestnega kolesa sploh še nimam ...
Tako daleč, da bi sploh razmišljala o menjavah, pa tudi še nisem. :lol:
Uporabniški avatar
 paulo
#310682
Sem mislil letos začeti z Bakovskim triatlonom(sprint) in vidim ,da bi naj odpadel. Ali še je letos kakšna varianta za sprint triatlon pri nas? Potem bom brez slabe vesti prestavil v nižjo prestavo z treningi :) v tej vročini.
Uporabniški avatar
 Miroslav
#310683
V Bakovcih je letos supersprint. Je prvenstvo Slovenske vojske in civilna tekma naenkrat.
Supersprint ni nič slabši od sprinta. Vse poteka še v močnejšem ritmu.
Priporočam!
Se vidimo!
:wink:
 spela*
#310692
Miroslav napisal/-a:V Bakovcih je letos supersprint. Je prvenstvo Slovenske vojske in civilna tekma naenkrat.
Supersprint ni nič slabši od sprinta. Vse poteka še v močnejšem ritmu.
Priporočam!
Se vidimo!
:wink:


Že mogoče da ni "nič slabši". Saj tudi tek na 5 km ni n"nič slabši" od maratona. A če bi jaz šla na maraton, mi podatki o 5-km teku ne pomagajo veliko. :)
Midva bi na sprint triatlon v Bakovce šla, na super sprint pa ne greva. Se ne splača. Startnina, dolga vožnja, bencin, priprava koles, izgubiš cel dan, da si dobre pol ure na progi.

Radolca napisal/-a:na Bledu je trialon 7.9.
http://www.trisport-klub.si/modules.php ... iatlonBled


Ampak spet ni sprinta. Je super sprint ali olimpik. Prvi je smešno kratek, drugi pa za začetnika predolg. Da ne izgubljam besed o organizaciji ...
Uporabniški avatar
 Radolca
#310696
res je prav smešno plavati 400 m, kolesariti 10 km al kolko že in še tri kilometre tečt :!:

samo še mal poguma zberem, pa grem na olimpika, kjer bom itak zadnji iz vode prišel, al pa me bodo mogli kar potegniti iz jezera :|
Uporabniški avatar
 Miroslav
#310698
Jaz načeloma tudi tekmujem v sprintih in daljših, v Bakovce pa grem, preko službe, imam zastonj štartnino pa še šiht plačan.
8)
Sin Leon pa gre z mano brez teh bonitet.
:D
 spela*
#310699
Miroslav napisal/-a:Jaz načeloma tudi tekmujem v sprintih in daljših, v Bakovce pa grem, preko službe, imam zastonj štartnino pa še šiht plačan. 8)


No, vidiš. :D
Glej, če so odpovedali sprint, si bodo pač sami krivi, da bo udeležba manjša.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA