vse v zvezi s triatlonom, kar ne sodi v gornja področja - debate, spletne strani, domače strani triatlonk in triatloncev, ...

Moderatorji: stena, izzardly

#273227
Pozdravljeni,

sem študentka na univerzi za turistične študije v Portorožu in imam za dokončanje študija le še diplomsko delo z naslovom Povezanost športnih prireditev s turizmom. Za pomoč se obračam na vas, če mi lahko pomagate priti do željenih rezultatov in izpolnite anonimno anketo, s tem bi mi zelo pomagali.

Že v naprej se vam lepo zahvaljujem in vam želim veliko prijetnih športnih trenutkov.

Barbara Dobnikar

Povezava spodaj.

I've invited you to fill out the form Anketa - povezanost športnih prireditev s turizmom. To fill it out, visit:
https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... ZEJ6N1E6MQ
#273316
Barbara, pripravila si prijetno anketo. :)

Zgolj za informacijo pa slednje (sploh za gospoda Radolca :) ) - prejšnja anketa oz. bolje rečeno Vprašalnik za rekreativne tekače in tekačice je preverjal MOTIVIRANOST rekreativnih tekačev za tek in njihovo ZADOVOLJSTVO Z ŽIVLJENJEM. Toliko o tem. :)

Lep pozdrav vsem, tebi Barbara pa obilo uspeha pri diplomi. :)
#273317
Marakica napisal/-a:

Zgolj za informacijo pa slednje (sploh za gospoda Radolca :) ) - prejšnja anketa oz. bolje rečeno [b]Vprašalnik za rekreativne tekače in tekačice
je preverjal MOTIVIRANOST rekreativnih tekačev za tek in njihovo ZADOVOLJSTVO Z ŽIVLJENJEM. Toliko o tem. :)


Tudi prejšnega vprašalnika sem se lotil, a na mnoga vprašanja sploh nisem vedel, kako odgovoriti, in potem, ko se je mučenje vleklo in vleklo brez konca, sem nehal reševati.

LP, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA