triatlonska oprema je zelo široko področje, saj je predvsem zaradi kolesarskega dela lahko položaj zelo kompleksen ... če tako želimo oziroma čutimo potrebo :)

Moderatorji: stena, izzardly

#206079
Svetujem ti, da se obrneš na uvoznika Blueseventy v Evropi. martin@becker-distribution.com
Skladišče imajo zdaj v Nemčiji, pošljejo po pošti, večinoma imajo na zalogo tudi stare (beri letošnje ali lanske ) modele po znižanih cenah.
Pred naročanjem obvezno preštudiraj mere, ker ti mora biti obleka tesna in ne taka kot potapljaške ali surfarske. Oblači se jo na suho, brez milnic in podobnega. Na spletni strani proizvajalca so vsa navodila, mere, ...
http://www.blueseventy.com/
Za plavanje pri 16 stopinjah ti bo prav prišla tudi neoprenska kapa, nogavice in rokavice.
#227432
Živjo.

Verjetno bom kmalu potreboval neoprensko obleko pa grem že malo prej v akcijo zbiranja ponudb. Ker več glav več ve me zanima, če je kdo mogoče kje staknil kakšno res res res ugodno ponudbo kakšne oblekice. Seveda je potrebno, da je le-ta primerna za plavanje. Razmišljam, da bi si omislil tako s kratkimi rokavi ali pa celo long johna, ker mi utesnjenost prej škodi, kot koristi. Sem plaval enkrat z obleko pa ni šlo bohvedi kako dobro, je pa res, da je bila en majčken premajhna.

Hvala za odgovore.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA