triatlonska oprema je zelo široko področje, saj je predvsem zaradi kolesarskega dela lahko položaj zelo kompleksen ... če tako želimo oziroma čutimo potrebo :)

Moderatorji: stena, izzardly

 Tamzi
#233896
Zivjo,

iscem kaksno ugodno varianto za nakup neoprena in sem naletela na Idra Sub v Trstu http://www.idrasub.com/

Obleke izdelujejo po meri, iz 3 do 5mm neoprena. Zanima pa me, ce ima kdo od vas izkusnjo z njimi oziroma je slisal kaj o njih? Dobrega ali pa slabega, ceprav bom prvega bolj vesela :clap:

Hvala!
Uporabniški avatar
 Biz
#233903
Po kakšni ceni pa prodajajo neoprensko obleko?

Si pogledal na wiggle - orcine modele, ki so tudi precej poceni?
Uporabniški avatar
 Miroslav
#233904
Zdravo!

Tukaj v Ljubljani je trgovina Orbea, katera je zastopnik za triatlonske neoprene in drese ORCA. Imajo različne številke, tako, da ga probaš v trgovini.
Jaz sem poleti kupil za sebe triatlonski neopren ORCA S3 za 160 €. To je njihov vstopni model. Uporabil sem ga na Lovemanu in se je dobro obnesel. Tako da za ta denar je to dober nakup.
:wink:

Lep pozdrav
:D

Drugih variant pa ne poznam
 peter78
#233911
Caw,

Predlagam nakup triatlonske obleke BLUESEVENTY
(http://www.blueseventy.vik-sport.si/pro ... bleke.html)

Ugodne cene in vrhunska kvaliteta. To znamko uporabljajo vrhunski triatlonci in tudi plavalci.
V veliki meri pa se jo posložujejo tudi rekreativni športniki, ki želijo kvaliteto...

Samo za opozorili: ORCA neoprenske obleke so tudi kvalitetne, edini problem je hitro trganje neoprena...

LP
Peter
 gnioco
#233919
Z idra sub imam same dobre izkušnje. A le z oblekami za potapljanje, ostalih nisem probal.
Obleka za triatlon tam stane 190eur. A nisem prepričan če ti jo naredijo iz različnih debelin neoprena.
Priporočam raje wiggle.


lp
Uporabniški avatar
 Biz
#233946
Kar se tiče trganja in Orce lahko samo rečem, da strgala se mi ravno ni, sem pa pridelal že par lukenj od nohtov (čeprav jih imam zgledno postrižene :). To se vse lepo reši z lepilom za neopren.

Ampak dvomim, da bi bilo pri blueseventy kaj bolje, ker je neopren neopren, saj ga ne delata orca ali blueseventy ampak yamamoto (upam, da se ne motim).

Vedno pa velja, več daš več dobiš, če rabiš parkrat na leto, potem pač premisli. Orca s2 pride nekaj čez 100 evrov.
 Tamzi
#235124
Ja, cena pri Idra Sub je 190€ za 3mm debeline.

Iskala sem na netu, pa cene niso bile tako ugodne... Ker ne kupujem vsako leto nove obleke, iščem optimalno razmerje med ceno in kvaliteto :D

Wiggle spremljam, vidim da je Orca S3 zdaj 154€. Izbire drugih znamk nekako nimajo preveč. Blueseventy recimo nimajo gor, pa 2XU imajo samo moške, TYR ne poznam, čeprav sem že videla.
 Mitja3k
#301474
Mogoče še kakšna ideja kje kupiti kvaliteten in ugoden triatlonski neopren? Sam sem ravno v fazi iskanja in bom hvaležen za vsak namig...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA