triatlonska oprema je zelo široko področje, saj je predvsem zaradi kolesarskega dela lahko položaj zelo kompleksen ... če tako želimo oziroma čutimo potrebo :)

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 kustus
#284807
Pozdrav

Ker mi je Furranner 305 prenehal delati bom moral kupiti novo uro, Razmišljam o
Forranner 210HR---260€
ali
Forranner 110----160€.
Potrebujem merilec hitrosti , razdalje in srčni utrip.

Ali ima kdo eno od teh dveh naprav in kakšno mnjenje.

Hvala
 rio
#299142
ni velike razlike med njima.

210 lahko uporabljaš se z dodatnimi senzorji in 210 ima trenutno hitrost, 110 samo povprečno na krog......


če sta ti te dve zadeve pomembne, potem veš kako in kaj......
Uporabniški avatar
 lojze
#322105
poglej i-gotU GT-900 Pro - Mobile Action Technology,
sem to nabavil, ko mi je crknila 305, nima virtualnih partnjerjev, za tisto kar potrebujem pa je čisto v redu, barični višinomer, kompas, srčni utrip preko blututa, trenutna hitrost, pace itd in prenos na račaunalnik, 305 sploh ne pogrešam.
 wanna know
#327955
Mam 210 pa sem zlo zadovoljna. Uporabljam sicer samo te funkcije, ki si jih sam naštel. Tak da ti bo 210 dobro služila :)
Uporabniški avatar
 Miroslav
#327977
lojze napisal/-a:poglej i-gotU GT-900 Pro - Mobile Action Technology,
sem to nabavil, ko mi je crknila 305, nima virtualnih partnjerjev, za tisto kar potrebujem pa je čisto v redu, barični višinomer, kompas, srčni utrip preko blututa, trenutna hitrost, pace itd in prenos na račaunalnik, 305 sploh ne pogrešam.


Ker tudi sam razmišljam o nakupu te ure, me zanima, kako dolgo zdrži baterija med treningom in kako se polni.
Tudi meni je odpovedala 305-ka (gumb za start).

Lep pozdrav

Mišo
Uporabniški avatar
 lojze
#327980
Sem jo uporabljal že cel dan, pa se mi ni zgodilo, da bi se spraznila baterija. Ko pa pobiraš podatke z nje , pa se itak takoj začne polniti, tako sem prav včeraj dopoldne imel 3 urno aktivnost, sem nato pobral podatke na računalnik (med tem se baterija avtomatsko polni) odšel popoldne še za 3 ure in pol in je bila zvečer po odvzemu podatkov že polna, meritve na
http://www.endomondo.com/workouts/363595160/5486878 , prav tako sem jo feb uporabljal na smučanju, pa ni bil nikoli problem, da bi se baterija izpraznila, vse si lahko ogledaš http://www.endomondo.com/home
večina aktivnosti na endomondo je posneta s to uro, sicer sem nabavil še eno rabljeno FR305, sem jo uporabil na istrskem maratonu, pozabil na sekundno snemanje in ostal brez zapisa trase. I-gotu mi recimo včerajšna aktivnost pri sekundnem snemanju (3,38 ure) naredi okoli 11000 zapisov, na uri sem že imel 209000 zapisov preden sem zbrisal memorijo, torej pomnilnik dosti večji kot pri fr305. Pri i-gotu opžam občasno netočen zapis pri začetku trase prvih par minut, nato je zapis pri primerjavi z fr305 dosti bolj natančen.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA