triatlonska oprema je zelo široko področje, saj je predvsem zaradi kolesarskega dela lahko položaj zelo kompleksen ... če tako želimo oziroma čutimo potrebo :)

Moderatorji: stena, izzardly

 rit44
#356598
Živjo!

Problem imam s tekaškimi supergami in sicer strgale so se mi zadaj pri tetivi in to samo desna superga. Drugače so superge čisto vredu (nimajo še veliko KM), zato bi želel to popraviti. Ali kdo pozna kakšnega dobrega čevljarja v LJ, da bi mi to popravil, oziroma ali je to kdaj že popravljal?

Hvala,
lp, Andrej
 klas
#356601
Čevljastvo Stivale na Černetovi 18 , LJ

Meni je že parkrat fajn popravil/zašil kakšen copat, samo ne ravno zadaj, ampak ponavadi spredaj ob straneh...ampak ti bo itak povedal, če se da....
Uporabniški avatar
 GregaS
#357820
Sem bil pri zgoraj omenjenem čevljarju Dermastji.
Ko sem mu povedal, da na podlagi priporočila s foruma - konkretno enega tekaško slokega gospoda s čiliji - mu je je bilo precej jasno, za koga gre: "Ja, ja, vem, ima pri nas že skoraj rezervirano svojo polico!" :D

Skratka če koga zanima, popravilo strganega opetnika izgleda takole:
popravilo..jpg
popravilo..jpg (252.78 KiB) Pogledano 19609 krat


Kak milimeter debelo srednjemehko usnje, lepljeno na opetnik, po zgornjem delu prišito na supergo.
Zdržalo 100 km, izgleda da bi lahko še nekajkrat toliko. Cena: 5 EUR. :clap:
 TONEK
#357821
Tako popravljen opetnik lahko zdrži veliko več v nepoškodovanih in suhih nogavicah.
Uporabniški avatar
 pajo
#357825
GregaS napisal/-a:Sem bil pri zgoraj omenjenem čevljarju Dermastji.
Ko sem mu povedal, da na podlagi priporočila s foruma - konkretno enega tekaško slokega gospoda s čiliji - mu je je bilo precej jasno, za koga gre: "Ja, ja, vem, ima pri nas že skoraj rezervirano svojo polico!" :D

Skratka če koga zanima, popravilo strganega opetnika izgleda takole:
popravilo..jpg


Kak milimeter debelo srednjemehko usnje, lepljeno na opetnik, po zgornjem delu prišito na supergo.
Zdržalo 100 km, izgleda da bi lahko še nekajkrat toliko. Cena: 5 EUR. :clap:

Ha ta je pa dobra... Ja drži vse kar je zapisano. Z njim zelo zadovoljen on pa z mano. :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA