Tek ni edina stvar v življenju forumovk in forumovcev. Ljudje se učimo vse svoje življenje in delamo skoraj vse življenje. Naša znanja, sposobnosti in dejavnosti so zelo dragocena. Zakaj ne bi kaj povedali o njih in jih ponudili vsem nam?

Predstavite se. Povejte, kaj znate, v čem ste (poleg teka) še posebej dobri, kaj radi delate, kaj nam lahko ponudite...

PS: pozitivna samopromocija je v tem področju izrecno dovoljena. Če želite pravo komercialno predstavitev z reklamnimi oglasi, članki, anketami, nagradnimi igrami, ...,, vas prosim, da uporabite telefon in emajl, ki sta objavljena na <http://www.tekaskiforum.net/oglasevanje>tej strani</a> - hvala!
#266046
Stave!
Mi smo športniki!
:twisted:
To ni stran za zaslužkarje. Ni vse v denarju. Pojdi lepo med tiste, ki cele dneve študirajo, kako na lahek način priti do denarja, ki jim pomeni nekaj najvišjega na svetu. Takšni si ne zaslužijo mojega spoštovanja!
:FO:
Na tej spletni strani smo ljudje, ki živimo z naravo, tako kot je bilo v začetku zamišljeno.
Zdrav duh v zdravem telesu!
:juhuhu:
#266056
Miroslav napisal/-a:Stave!
Mi smo športniki!
:twisted:
To ni stran za zaslužkarje. Ni vse v denarju. Pojdi lepo med tiste, ki cele dneve študirajo, kako na lahek način priti do denarja, ki jim pomeni nekaj najvišjega na svetu. Takšni si ne zaslužijo mojega spoštovanja!
:FO:
Na tej spletni strani smo ljudje, ki živimo z naravo, tako kot je bilo v začetku zamišljeno.
Zdrav duh v zdravem telesu!
:juhuhu:


:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
SE STRINJAM Z NAPISANIM
#266092
Miroslav napisal/-a:Na tej spletni strani smo ljudje, ki živimo z naravo, tako kot je bilo v začetku zamišljeno. :juhuhu:


Zakaj potem tečemo v sodobni tekaški opremi, se sprašujem ...
In s tem tudi mi prispevamo kar precej k uničevanju te iste narave ...

:wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA