Tek ni edina stvar v življenju forumovk in forumovcev. Ljudje se učimo vse svoje življenje in delamo skoraj vse življenje. Naša znanja, sposobnosti in dejavnosti so zelo dragocena. Zakaj ne bi kaj povedali o njih in jih ponudili vsem nam?

Predstavite se. Povejte, kaj znate, v čem ste (poleg teka) še posebej dobri, kaj radi delate, kaj nam lahko ponudite...

PS: pozitivna samopromocija je v tem področju izrecno dovoljena. Če želite pravo komercialno predstavitev z reklamnimi oglasi, članki, anketami, nagradnimi igrami, ...,, vas prosim, da uporabite telefon in emajl, ki sta objavljena na <http://www.tekaskiforum.net/oglasevanje>tej strani</a> - hvala!
Uporabniški avatar
 Pina
#268636
Ja ja......jst grem tudi na Bossa :)...on je tak sexy :P :oops:

itak pa..Born To Run ane :)
 simon99
#268664
Čisto resno: boste lahko tekli od parkirišča do stadiona. Parkirat v centru Trsta je itak misija nemogoče, tako da bom jaz naredil sledeče: sopotnike bom zložil pri stadionu, šel parkirat nekam na obrobju in nato tekel do stadiona.
Pa da ne bi šel kdo na koncert na Dunaj, ker ima tamkajšnji stadion ful nikakvo akustiko. Bil na Bossu že 7x in zabava je zagotovljena.
Uporabniški avatar
 Cormi
#268685
pajo napisal/-a:Ma bi našli kak bus... :D


Saj Nered že pozna pot do Trsta :mrgreen:

Sicer pa je to čisto resna ideja, čakam da se še muc pofočka, da bomo še bolj resni :--
Uporabniški avatar
 muc
#268691
haha Cormi šele zdej videl, da se je ideja iz FB-ja prenesla na TF!...bravo za pogum haha :wink:

Jest sem tud za in mislm, da bi se nas lahko nabral za en bus-ek...mal druženja tud izven tekaških prireditev ne škodi :D ...še kdo???
Uporabniški avatar
 Asparagus
#268696
Dobra ideja(sploh za tiste, ki se tekaških prireditev manj udeležujemo:shock: ), saj na koncertu se tudi razmigaš :D .
Sicer je še daleč, ampak jaz nameravam na Red Hot Chilli Peppers v Zagrebu 29.8. :D
Uporabniški avatar
 Cormi
#268698
Asparagus napisal/-a:Dobra ideja(sploh za tiste, ki se tekaških prireditev manj udeležujemo:shock: ), saj na koncertu se tudi razmigaš :D .
Sicer je še daleč, ampak jaz nameravam na Red Hot Chilli Peppers v Zagrebu 29.8. :D


In kje je tu ovira, da ne bi šla junija v Trst na Springsteen-a? :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#268707
Cormi napisal/-a:
Asparagus napisal/-a:Dobra ideja(sploh za tiste, ki se tekaških prireditev manj udeležujemo:shock: ), saj na koncertu se tudi razmigaš :D .
Sicer je še daleč, ampak jaz nameravam na Red Hot Chilli Peppers v Zagrebu 29.8. :D


In kje je tu ovira, da ne bi šla junija v Trst na Springsteen-a? :mrgreen:


Saj ni nobene ovire :D , prav šla bi z vami na Bruca :D .
Uporabniški avatar
 pajo
#268710
Mislim, da se nas bo nabralo kar nekaj kandidatov. Itak je sedaj veseli december. Hoo hoo hooo...
Uporabniški avatar
 muc
#268735
Dons smo eno na to temo rekl tud na zimski ligi na Sv.Primoža ;)
A je res potrebno nabavt karte do konec decembra?...kdo je bolj "domač" v teh vodah :oops:

TF rockerji na plano haha :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA