Tek ni edina stvar v življenju forumovk in forumovcev. Ljudje se učimo vse svoje življenje in delamo skoraj vse življenje. Naša znanja, sposobnosti in dejavnosti so zelo dragocena. Zakaj ne bi kaj povedali o njih in jih ponudili vsem nam?

Predstavite se. Povejte, kaj znate, v čem ste (poleg teka) še posebej dobri, kaj radi delate, kaj nam lahko ponudite...

PS: pozitivna samopromocija je v tem področju izrecno dovoljena. Če želite pravo komercialno predstavitev z reklamnimi oglasi, članki, anketami, nagradnimi igrami, ...,, vas prosim, da uporabite telefon in emajl, ki sta objavljena na <http://www.tekaskiforum.net/oglasevanje>tej strani</a> - hvala!
#313988
Pozdravljeni!

Že nekaj časa nisem bil aktiven na TF, bolj točno nekako od dneva, ko sem prenehal delati na Čopovi v TS2. No, kdo od tistih, ki so bili pri forumu od vsega začetka, se me spomnijo, kako sem vas z veseljem obuval ter vam svetoval pri izbiri tekaških copat ter tudi kaj uporabnega napisal na TF. Sedaj se je ponudba razširila, sam imam podjetje, ki se ukvarja z mnogimi aktivnostmi. Več o njih lahko preberete na www.farmfit.si strani.

Kratek povzetek pa:
- farmacevtsko svetovanje
- prehransko svetovanje
- pregled domače lekarne
- dostava in odvoz zdravil na dom
- osebno trenerstvo
- izobraževanja
- itn.

Ob kakršnm koli interesu sem vam seveda na voljo!

Vsem en lep pozdrav na TF!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA