prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#360981
Morebitne novosti:
Zdaj je oval (ogrevanje za Golado, namesto Golade, iztek po Goladi) spet odprt očitno tudi za rekreativce ves dan: od 6.00 do 22.00. Na listu pred vhodom namreč ni več navedenih nobenih tozadevnih omejitev (so pa druge, npr. vstop ni dovoljen z rolerji, palicami, ljubljenčki ...).
Na Golovcu so z majhnimi rjavkastimi kamenčki posuli pot od observatorija do križišča s PST (in tudi po drugih manjših potkah), tako da je tisto prejšnje kamenje lepo prekrito.
#362045
Pozdrav!

Srečno, zdravo in veselo leto 2019 vam želim. :)
Nov dan, mesec, leto so pravi razlogi, da sem peljal telesce na informativni dan na Oval. :) V opoldanskem soncu je bilo prav prijetno pretegnit ude med lahkotnim tekom po atletski stezi. Ok, na južnem delu je bilo malo bolj mraz ampak tam je vedno tako in tistih 100m hitro mine. :) (Tale je močna, da je sedaj na jugu bolj mraz.) :D
Skratka, priprave na trojke so se uradno začele. :) O dogajanju bom vestno poročal. :D
Lp, oranzni slon
#362073
Pozdrav!

Obljuba dela dolg. :) (Tam kjer jim še verjamemo.) :)
V soboto zjutraj sem ponovil informativni dan na Ovalu (2km) in ga zaključil z dolgim raztezanjem doma. Zakaj šele v soboto? Prej so me noge tako bolele, da sem hodil kot zelo slab robot. :) V resnici ni to nič čudnega po pavzi dolgi 10 mesecev. Danes sem zjutraj naredil pol pohodniške Golade, da se malo navadim klancev. Niti ni bilo težko v hrib, pač malo bolj navzdol. :D Tudi danes sem zaključil z dolgim raztezanjem. Telesce zahteva svoj obrok pozornosti, ki mu jo z veseljem dajem. :)
Kako bom ta teden nadaljeval se še nisem odločil, ampak zagotovo sporočim.
Lepo bodite in radi se imejte (še naprej).

Lp, oranzni slon
#364637
Pozdrav!
Berem kaj sem bajal januarja. :) Ajoj. :) Za radovedne naj povem, da z mojimi trojkami ni bilo nič. Telesce se ni strinjalo z mojim načrtom. In sem odnehal (pametnejši popušča PRESS).
In sedaj spet nisem več tekač na čakanju ampak lahko večkrat na teden tečem po par kilometrov. In današnji v dežju so bili prav prijetni. :) Ne rečem, da nisem zjutraj okleval na vratih. Ampak že po prvih 100m se je začela čista uživancija. :) V parku ni bilo nikogar razen mene in tisoč malih živali. :) Ob manjšem predahu med zlivanjem vode sem srečal še dve duši, ki sta hiteli na avtobus. In to je bilo to. Samo moji koraki po pesku in škrebljanje dežja po listih dreves. In ptički, ki so se umikali s trave v krošnje dreves. In doma lužica pred vrati, kot zaključno tihožitje. :D Takoj so privreli na dan spomini na različna vremenska ozadja Golad.
Seveda se mi poraja vprašanje kdaj bom lahko spet sprašil Golado? Ne vem. Ob pravem času. :) Nič več velikih ciljev ampak veliko poslušanja kaj mi govori telo.
Lepo bodite in odtecite tudi kakšno Golado (tudi zame). ;)
Jutri je recimo četrtek. :)

Lp, oranzni slon
#364659
Pozdrav!
spela* napisal/-a:Bravo, Oranžni slon!

Hvala, Špela.
spela* napisal/-a:Kar lepo počasi, ni treba Jusufa preveč poslušati - saj v resnici ni tako strašen, kot se zdi. :)

Juso ima mnogo obrazov. :) Eden bolj zagaman od drugega. In v resnici je strašen. :) Za sedaj mi ga je uspelo pretentat, da ne žnara prav veliko. :) Recimo, da bo tako ostalo še naprej. :D
Lepo bodi in pridi kdaj na Golado. Ne samo v mislih in besedi temveč tudi v dejanju. :)
Lp, oranzni slon
  • 1
  • 389
  • 390
  • 391
  • 392
  • 393
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA