prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#364677
Pozdrav!
cgorazd napisal/-a:Se golada še kaj teče? lp :laola

Po moje se teče. :) Le poročil je bolj malo. :) Očitno bom moral obljubit kakšno analizo, da bo več zapisov. :)
Lp, oranzni slon
#364691
Pozdrav!

V petek zjutraj sem tekal po parku, v soboto sem se potikal po Dobruški kotli v organizaciji NMB. :) NM Bajsi so pripravili prav prijeten sprehod po okoliških hribih in dolinah njih doma. :) Njih boljša polovica so nas razveseli z odličnim golažem in vrhunsko postrežbo po 2/3 poti. Analiza med lovljenjem žarkov sončnega zahoda kot uvod v analizo ob žarečem oglju in dobrotami z žara sta bili pika na i lepemu dnevu. :)
NM Bajsi in njih boljša polovica si zaslužijo vso čast in hvalo za odlično izpeljavo sobotnega zleta. :D

Lp, oranzni slon
#364741
Pozdrav!

Izkoristil sem jutranje premirje z dežjem in tekal po parku. Pridružili so se mi tudi psi, njih lastnice žal ali na srečo ne. :) Eno samo veselje mi je tek. :) Še posebej brez bolečin. ;) Je zanimivo, da je regeneracija vedno hitrejša v primerjavi s predhodnimi tedni. In to navkljub podaljšanju razdalje. Kar je seveda super. :) Ampak ne to Jusotu pravit. ;)

Lp, oranzni slon

p.s.: Jutri je četrtek. Pride kdo na Golado?
#364761
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

Izkoristil sem jutranje premirje z dežjem in tekal po parku. Pridružili so se mi tudi psi, njih lastnice žal ali na srečo ne. :) Eno samo veselje mi je tek. :) Še posebej brez bolečin. ;) Je zanimivo, da je regeneracija vedno hitrejša v primerjavi s predhodnimi tedni. In to navkljub podaljšanju razdalje. Kar je seveda super. :) Ampak ne to Jusotu pravit. ;)

Lp, oranzni slon

p.s.: Jutri je četrtek. Pride kdo na Golado?


Dobro ti gre, bravo!

P. S. Zadnjič sva s Kairosom srečala simi v družbi ene mlade dame. In sploh mi ni šlo v račun, da je ta mlada dama tisto malo detece, ki sem ga včasih poznala. :shock: :)
#364773
Pozdrav!

spela* napisal/-a:
Dobro ti gre, bravo!

Hvala, Špela. Tudi tebi gre zelo dobro. Berem, da razturaš na triatlonih. :) Enkrat, ko bom velik, ... ;)
Do takrat se lahko pohvalim, da spremljam kdo se potika po parku ob različnih urah. Danes okoli devetih je bil park praktično prazen (če ne štejmo enega oranznega slona in njega birča Jusufa). Ena pasja duša in nje gospodarica sta prišli mimo. Očitno se tudi ptice v parku izmenjujejo. Danes so manjkali golobi ter vrane. Je bilo pa toliko več vseh ostalih. :)
Skratka, meni je bilo zelo lepo.

spela* napisal/-a:P. S. Zadnjič sva s Kairosom srečala simi v družbi ene mlade dame. In sploh mi ni šlo v račun, da je ta mlada dama tisto malo detece, ki sem ga včasih poznala. :shock: :)

Ja, draga Špela, tudi jaz se ob pogledu na kakšne slike iz albuma malo zamislim. In sem potem vesel, da dete raste in se razvija. Za sedaj sem še največji v moštvu (in se mi zdi, da to ne bo več dolgo). :)
Še malo pa bo ptičica šla po svoje. :)

Lp, oranzni slon
#364839
Pozdrav!

V ponedeljek sem izkoristil premor za kosilo in odtekel en krog več, kot prejšnji teden. Tekati po soncu je bilo prav prijetno. Še med ogrevanjem sem spoznal Iveka s katerim sva razdrla nekaj vicov in recitirala popevke. Mislim, da še vedno ljubi Silvano. :) Kako je s to materijo pri njej bom lahko povedal, ko jo srečam. :)
Danes sem tekel zjutraj v nekoliko viharnem soncu, ki je naredilo barve listja na drevesih in v travi še bolj žareče. Točno na sredini se je ulilo. Domov sem pritekel z oprano glavo in nasmehom do ušes. Nič bolečin in kar globoko dihanje. :) Iz tega sklepam, da so se vnetja unesla in tempo niti ni tako slab. :) Ampak ne tega pravit Jusotu. ;)

Lp, oranzni slon
#364888
Pozdrav!

Jutranje kroženje v parku je bilo prav zabavno. Na neki točki sem pozabil koliko krogov sem že naredil. Glede na dilemo sem se odločil za manjšo številko, da sem zagotovo izpolnil današnjo kvoto. :) Moram tudi priznat, da sem v petek toliko časa odlašal s tekom po soncu, da je potem že zašlo. :( Za kazen sem imel ves konec tedna občutek, da se me nekaj loteva. Tudi danes zjutraj se mi je zdelo, da nekaj ni čisto vredu. Na vratih sem razmišljal o pregovoru, da kar te ne ubije te krepi in lahkotno krenil na pot. :D Skratka, tudi lenariti ne znam več. :)
Nadaljevanje sledi v sredo. :)

Lp, oranzni slon
#364955
Pozdrav!

Še kratko poročilo za sredo in danes (petek). V sredo zjutraj sem nekaj okleval med ogrevanjem ali ne bi raje ostal v topli postelji. Oklevanje je trajalo točno toliko kot ogrevanje. In sem naredil vse predvidene kroge in še enega za zraven, da proslavim nov teden z nasmehom med tekom. Najbolj mi je bilo smešno prerivanje z golobi kdo bo uporabljal potko. :) Pametnejši popusti. :)
V četrtek nisem tekel ampak bi skoraj s kolesa padel, ko sem se pripeljal domov. Na zbornem mestu Golade (ob ustrezni uri) je bilo ducat in pol žensk, ki so se posvečale tekaški tehniki. Najprej sem mislil, da gre za izključno žensko verzijo Golade in njih ogrevanje pred začetkom ampak ni bilo to. Dekleta in žene so zelo zavzeto pilile visoki skiping in podobne tekaške veščine. Zanimivo in poučno. ;)
Danes nisem okleval, ko je zvonila ura. Bil sem že vsaj uro in pol buden in me je tek še malo zbistril in mi pognal kri po žilah. Spet sem ugotavljal težave pri štetju krogov. Očitno me tek tako pomirja, da padem v trans in samo tečem. Šteti pa pozabim. Dobro, vsake toliko komu zaželim dobro jutro in mu narišem nasmeh na obraz. Med končnim raztezanjem sem preverjal stanje tetiv in mišic. Z radostjo sem ugotovil zelo ugodno stanje brez bolečin. Juhu. (Ampak ne to Jusotu pravit.) In tudi na uro sem pogledal. Celih 25 minut že tečem zdržema. (Tega pa sploh ne Jusotu povedat.)
Skratka, eno samo veselje s tekom. :)

Lp, oranzn slon

p.s.: Eto vam kratko poročilo. Kdor je prišel do sem je za danes osvojil bralno značko. :P
#365011
Pozdrav!

zz topka napisal/-a:V OŠ sem jih delala s težko muko, te bralne značke, ma, ...

Ali vidiš kako se vse spremeni v kakšnem letu ali dveh. :D
zz topka napisal/-a:Jusotu pa niti pod razno ne povemo ....

Zmenjeno. :)
Hvala!

Lp, oranzni slon
#365012
Pozdrav!

spela* napisal/-a:Se bojim, da Jusuf že ve, pa se je malo potuhnil, da bo lahko potem bolj učinkovito napadel ...

Verjetno kaj sluti in je raje modro tiho. In sem mu hvaležen za tišino in tudi vse kar sva skupaj dala čez. :) Tudi za vse neumnosti sem mu hvaležen. :)

spela* napisal/-a:Edino to mi ni jasno: kdo je zmagal, ti ali golobi? :lol:

Ni zmagovalcev. :) Golobi so bili pametnejši in so popustili za toliko časa, da sem oddrobencljal domov. Potem so ga spet po svoje srali. :)

Lp, oranzni slon
#365013
Pozdrav!

In sedaj še kratko poročilo za torek in četrtek. Ja, sprememba terminov. Se prilagajam razmeram na terenu. :)
V torek sem bil zjutraj kar zagnan in sem začel tek še v temi. Itak so povsod luči in ni neke prave teme. Za spremembo sem oblekel eno majico z dolgimi rokavi in bilo mi je prav prijetno toplo. Bilo je še prezgodaj za sprehajalce psov. Tudi ptičem se ni ljubilo pet. Hecno in prijetno tiho je bilo. V sedmem krogu se je naredil dan in potem sem kmalu lahko zavil proti domu.
Danes sem bil bolj zaspane sorte in sem začel tek v lepem jutru. Tokrat so mi delali družbo kosi. Očitno se po parku ob različnih dnevih v tednu in različnih urah podijo različni ptiči. Golobov, vrabcev, vran in srak ni bilo. Prve štiri kroge ni bilo niti psov. Razkošje! :) Potem sta prišla dva razigrana in smo skupaj tekli. :)
Še vedno se hecam s štetjem krogov. Očitno me tek tako potegne vase, da postanejo krogi čisto nepomembni. :) Na raztezanju sem lahko ugotovil, da tetive so prisotne. :)
Popoldan sem v Tivoliju srečal Špelo in Kairosa med pripravami na tek v Urbanovi skupini. Nekam poznana luštna energija je bila tam. Še dobro, da ni bilo Jusota zraven. :)
Se nadaljuje v soboto.

Lp, orazni slon
  • 1
  • 390
  • 391
  • 392
  • 393
  • 394
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA