prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 TONEK
#364138
Pred Grinto je blo treba malo potrenirat :lol: , kot nalašč je pri roki 'krtinca' z imenom Šumberk. V današnjem jutranjem hladu zapustim hišni prag in v desetih minutah pritečem po pločnikih na izhodišče. Štiri vzpetince po 20m v dolžini dobrega kilometra in krog je zaključen. Še dvakrat ponovim vajo in majica je za ožet. Za dehidracijo poskrbi prijeten lokalček v bližini.
Evo, sedaj vem, kje bom iskal uteho, ko bo Grinta ratala previsoka... :D
 TONEK
#364141
Drži, Vencelj. Jaz sem si v množici stezic umislil krožno traso, katero pretečem v cca desetih minutah.
 TONEK
#364198
Danes zaradi slabe vremenske napovedi nobenega drena na moji stezici. :D
 TONEK
#364200
Škoda, da nisi kje bližje, Topka. Bi skupaj pujsala gor in dol.
 TONEK
#366565
Danes zopet na moji stezici. Suho, toplo, prazno (in žal premalo visoko). Pomlad, ptičje petje,...prav nič se mi ni mudilo domov.
 TONEK
#366575
Samo trije, Vencelj, tolko, da dodobra zmočim majici. Od vrat do štarta je 6 min. teka po cesti in pločnikih, potem pa trije krogi, če se dovolj potrudim ga pretečem točno v desetih minutah. Zahodim samo enkrat, cca 30 sek, kjer je največja strmina. Je pa bife zaradi korone zaprt, zato jo pičim direkt domov.
 TONEK
#366698
Sedaj je poleg bifeja zaprt z moje strani tudi dostop do mostička čez Bistrico, ker postavljajo novega, tako, da imam do izhodišča dodaten krajši obvoz (obtek) :D
Deset minutna stezica super, čeprav je bila dopoldne še malce mokra od nočnega dežja.
Ju3 pa s5, če ne bodo odprli občinskih vrat :?
 TONEK
#366736
Tudi danes idealno. Namen dosežen, majici prešvicani. Sprehajalcev in rekreativcev srečal malo - večinoma so ozaveščeni in se en drugemu izogibamo. Je pa Šumberk na srečo s stezicami močno prepleten in se obiskovalci lepo porazgubimo.
 TONEK
#366753
Sicer pomenijo nekaj drugega, seveda pa srečen vsaj za pet sončkov.
Včerajšnji čas izboljšal za 27 sek. :D
O Z!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA