prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#339293
pajo napisal/-a:Skupinski teki so očitno izgubili svoj čar. Zakaj? Kdo ve.

Niso :nono:
jaz, zajc, luks, sedaj Hojca,.... evo pa je že skupina :wink:
Bomo pa začeli malo bolj aktivno delat v tej temi :) se mogoče kdo pridruži :wink: pajo vabljen, tudi s tabo grem lahko počasi :wink:
#339301
ROSI64 napisal/-a:
pajo napisal/-a:Skupinski teki so očitno izgubili svoj čar. Zakaj? Kdo ve.

Niso :nono:
jaz, zajc, luks, sedaj Hojca,.... evo pa je že skupina :wink:
Bomo pa začeli malo bolj aktivno delat v tej temi :) se mogoče kdo pridruži :wink: pajo vabljen, tudi s tabo grem lahko počasi :wink:

Ni panike samo dobro se napravi, da te ne bo zeblo!
#339314
ROSI64 napisal/-a:
pajo napisal/-a:Skupinski teki so očitno izgubili svoj čar. Zakaj? Kdo ve.

Niso :nono:
jaz, zajc, luks, sedaj Hojca,.... evo pa je že skupina :wink:
Bomo pa začeli malo bolj aktivno delat v tej temi :) se mogoče kdo pridruži :wink: pajo vabljen, tudi s tabo grem lahko počasi :wink:


Enega leta mogoče še jst nazaj pridem :lol: :lol: :wink:
#339331
Cormi napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:
pajo napisal/-a:Skupinski teki so očitno izgubili svoj čar. Zakaj? Kdo ve.

Niso :nono:
jaz, zajc, luks, sedaj Hojca,.... evo pa je že skupina :wink:
Bomo pa začeli malo bolj aktivno delat v tej temi :) se mogoče kdo pridruži :wink: pajo vabljen, tudi s tabo grem lahko počasi :wink:


Enega leta mogoče še jst nazaj pridem :lol: :lol: :wink:

Tooooooo :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu:
#339632
zajc napisal/-a:Drugače pa je bila temperatura idealna, edino v nogah sem imel občutek kot bi mi kdo gor obesil uteži. Zaradi tega sem zamudil domov in zato poslušal levite :oops:


Ob tej priliki bi čestital tvoji ženi :lol:
#339838
Včeraj sem zaradi poškodbe (meča) potreboval okoli LJ, ne bom tajil, 3:50 :oops: Danes bi odtekel samo nekaj kilometrov, če me ne bi prosil "cele", da z njim odtečem en PST. Zato sem včeraj popoldne z navadnim valjarjem za testo in tanjšim povštrom masiral boleča meča in lahko potrdim, da je bilo uspešno, ker danes praktično nisem čutil bolečine.

V odličnem vremenu in lahkotnem tempu sva odtekla krog brez kakršnih koli težav. Njemu je tudi ustrezal počasnejši tempo, ker je imel v zadnjem mesecu nekaj težav s tekaško motivacijo in (skoraj) ni nič tekel. Jaz sem glede na včerajšnje težave spet dobil voljo do teka :D

Pitniki so zakon, ker ni treba več nositi vode s sabo.
#339841
Jaz pa nisem šel cel PST, sem kar krožil okrog vojašnice :wink:
zajc napisal/-a:Pitniki so zakon, ker ni treba več nositi vode s sabo.

Res je :D sem imel pri kroženju vsake 4 km okrepčevalnico :clap:
#340222
zajc napisal/-a:Ali kdo ve kaj gradijo na Viču pri podhodu? Na eni strani vem kaj delajo - parkirišče, ne vem pa kaj delajo na drugi strani.

To bo direktna povezava na Tržaško cesto iz soseke Brdo ali Zeleni gaj kakor ti ljubo. zajc še malo pa tukaj ne bo mogoče več tečt kot ponavadi ampak kje drugje.
#340224
pajo napisal/-a:
zajc napisal/-a:Ali kdo ve kaj gradijo na Viču pri podhodu? Na eni strani vem kaj delajo - parkirišče, ne vem pa kaj delajo na drugi strani.

To bo direktna povezava na Tržaško cesto iz soseke Brdo ali Zeleni gaj kakor ti ljubo. zajc še malo pa tukaj ne bo mogoče več tečt kot ponavadi ampak kje drugje.

Ali res potrebujemo še eno cesto?
Vsekakor upam, da nas v tem času ne bodo prisilili, da bomo tekli čez progo :(
  • 1
  • 210
  • 211
  • 212
  • 213
  • 214
  • 216

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA