prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Loni
#187060
Sem dobila zeleno luč, da lahko začnem z rekreacijo, ko se bom čutila fizično sposobna zato, sem sicer še daleč od tega, ampak po dveh dnevih fiksanja mi hemoglobin res ne more s 86 skočiti na 120, a ne, pri železu sem na slabe pol poti do dvomestne številke, zdaj bolj pozitivno gledam na vse skupaj. Počasi se daleč pride, se kar pridružujem tej definiciji tempa. Ker če ne drugega, se grem jeseni dret v Berlin, v Londonu se mi je navijaški cirkus totalno dopadel.
#187890
Mogoče bi se vam tudi jaz pridružil, samo začnem pri Mesarski, tko da bom prej omagal. :) Me pa zanima kaj je "počasen" tempo?? :)
Uporabniški avatar
 pajo
#187895
Počasen tempo? :shock: Mene tale tek zanima samo če boste ženske pičile ko nore pa, da še Claxisa nimam za družbo :hello: pa potem se sam usmerjam po PST-ju... Načeloma ja je pa tudi odvisno kdaj boste začele. Če ne boste zgodnje bo potem prevroče vsaj za mene.
Uporabniški avatar
 Loni
#187961
Iluzija zame je že to, da se spravim tečt, pa sem se včeraj in moj tempo, če se mu lahko tako sploh reče je bil dobrih 6:30 na km, ampak govorim o precej krajši razdalji. Saj ne vem, če bom prišla čisto okoli, ampak probat grem pa le. Drugače pa kak žeton za trolo v žep, telefonček in me bo že prišel kdo pobrat, če bom omagala. No, saj 25 km PSTja sem jih že v enem kosu... In glede na to, da stanujem dobesedno na PSTju, bom slej ko prej našla domov, četudi v sprehajalnem peš temu.
Samo zdravje naj špila.
Uporabniški avatar
 maca
#188170
To bi znalo zamikat tudi mene, tisto nedeljo nimam nič v planu, pa po Osojskem jezeru se bom tudi lahko naspala, bom mela cel dan na razpolago. In iz nog bo treba spravit mlečno kislino, kajne, pa je najbolje tako, da tečeš še kak km več. Se vidimo. Se pofočkam.
Uporabniški avatar
 zajc
#188487
Jaz se javim, da pripravim "mini" okrepčevalnico na Slovenčevi, pri mlekarnah, na Sparovem parkirišču. Sicer je do takrat še precej časa in če bo prišlo kaj vmes bom pravočasno javil.

Jaz bom/bi takrat odtekel en krog kot pripravo na ultramaraton Celje-Logarska v hitrejšem tempu :roll: , pa da lahko pravočasno pripravim okrepčevalnico :drink Če se mi kdo pridruži, vabljen. Startal bi iz Bežigrada med 5:30-6:00 uro in predvidevam čas okoli 2:45. Lahko pobiram kandidate ob poti.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 216

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA