prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#350033
Živ.
V nedeljo 28. avgusta gremo trije ali štirje (tudi punca je vmes) ponovno prebrcat sloviti PST. Pot si bomo popestrili z iskanje lokalnih pitnikov in degustacijo ljubljanske vode.
Štart ob 6:15 (zjutraj!) pri Gradu Fužine. Tempo na izi med 6:15 in 6:30.
Se nam še kdo pridruži?
Pettr
#351804
No pa sem le dočakal... Pst pri Agrotehniki je sedaj spet normalno prerhoden. Fali še nekaj malenkosti ampak je pa. Ker ko sem delal ovinke - čez progo se mi ni dalo ravno preveč ovinek delati pa še manj sem ta del v zadnjem času izpuščal. Ampak sem ga še kako pogrešal ta del PST- ja.
#351809
pajo napisal/-a:No pa sem le dočakal... Pst pri Agrotehniki je sedaj spet normalno prerhoden. Fali še nekaj malenkosti ampak je pa. Ker ko sem delal ovinke - čez progo se mi ni dalo ravno preveč ovinek delati pa še manj sem ta del v zadnjem času izpuščal. Ampak sem ga še kako pogrešal ta del PST- ja.

Ali je podhod odprt uradno ali neuradno? Nikjer nisem zasledil, da je že uradno odprto. Drugače tudi jaz komaj čakam, da se (uradno) odpre, ker na koncu mi je tistih 750 dodatnih metrov vedno odveč.
#351822
zajc napisal/-a:
pajo napisal/-a:No pa sem le dočakal... Pst pri Agrotehniki je sedaj spet normalno prerhoden. Fali še nekaj malenkosti ampak je pa. Ker ko sem delal ovinke - čez progo se mi ni dalo ravno preveč ovinek delati pa še manj sem ta del v zadnjem času izpuščal. Ampak sem ga še kako pogrešal ta del PST- ja.

Ali je podhod odprt uradno ali neuradno? Nikjer nisem zasledil, da je že uradno odprto. Drugače tudi jaz komaj čakam, da se (uradno) odpre, ker na koncu mi je tistih 750 dodatnih metrov vedno odveč.

NI uradno odprt. Samo lahko greš ali po novi cesti - pri britofu desno ali pa po PST-ju in je samo 5m še ne dokončano tam kjer je mostiček in so stopnice ali pa pot za vozičke. Preverjeno danes.
#352593
Žal se to večkrat dogaja. Se spomnim leto, ali dve nazaj, so uničili 30+ dreves ob poti.

Tale vikend grem spet en krog po PST. Če se hoče kdo pridružiti, naj me kontaktira na zs. Čas teka in tempo teka je prilagodljiv.
  • 1
  • 212
  • 213
  • 214
  • 215
  • 216

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA