prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#207094
pajo napisal/-a:Palmanova nama je pobrala družbo. In ker naju to ne moti sva pač šla sama. In se nisva izgubila. :D 14,33km bolj kot ne sem Clasixa oviral bilo pa je prijetno tako,da... Akcijo kmalu ponovimo - še letos.


Ti bom jaz dal oviral. Prav luštno je bilo. Ti pa še enkrat priporočam tisto o čemur ti je že @ raf nekaj govoril. Malo se odklopi. Se vidimo...

LP
Matjaž
#207097
pajo napisal/-a:Palmanova nama je pobrala družbo.

In zahvaljujoč tudi tem vikend tekom po PST-ju je v Palmanovi družbi kar fajn letel :lol: ...hmmm... gledano s polžje perspektive seveda :wink:

pajo napisal/-a: tako,da... Akcijo kmalu ponovimo - še letos.

Če akcijo slučajno ponavljata že ta vikend prosim javita, bi bila kandidat :juhuhu:
#207448
spela* v sorodni temi razširja dezinformacije, vsled tega moram odreagirati :-- . Torej,v nedeljo imam službo, zatorej bom svojo vikend dozo zaužil v soboto od 09:00 dalje na liniji Galjevica - Tržaška - Galjevica. 16K, tempo zen, beri tam nekje 6:45/K.

LP
Matjaž
#207479
Nazadnje, ko sem tekla z vami, je bilo poletje, zdaj je pa že skoraj zima, :?
Po mojem vas lahko pridem spet enkrat pogledat! :D
#207764
Tole danes pa je bilo...hadu dobro. Na Galjevici sva se ob 09:00 našla moja malenkost in Mojculja, malo poklepetala in krenila. Mojculja je to konkretno zastavila (verjetno še na krilih Palmanove...) in na prvem K je ura pokazala 6:10/K. V daljavi zagledam odrešitev v obličju Kustusa in Nadje. Malo morgen...tja do 8K, so me še vedno gnali nekje v tempu 6:15 - 6:20/K. Po slabih 11K in drugi postojanki v Murglah, kjer sta se Kustus in Nadja poslovila, sem Mojculjo lepo pognal naprej, saj njenemu tempu ni bilo več moč slediti. Na 14 K sva se zopet našla in potem skupaj odzenala do izhodišča. Z povprečnim utripom 155 bpm (kar je za mene optimum) sem z 16 K opravil v 1:43:08 (neto), kar da tempo 6:26/K.
Klapa... bilo je luštno, uživajte naslednji vikend v Velenju, jaz pa bom poskrbel, da bo PST vsaj malo zaseden.

LP
Matjaž
#207768
Classix napisal/-a: Mojculja je to konkretno zastavila (verjetno še na krilih Palmanove...) in na prvem K je ura pokazala 6:10/K. V daljavi zagledam odrešitev v obličju Kustusa in Nadje. Malo morgen...tja do 8K, so me še vedno gnali nekje v tempu 6:15 - 6:20/K.


Olala, a da smo te gnali :?: En majčken pretiravaš, jaz nisem imela tega občutka. Si me pa res odločno pognal naprej, ni bilo druge, kot da ubogam :-- . Pa mi je bilo kmalu žal, ga ni čez polžji tempo.
#207834
CIAO

Ej ljudje bilo je SUPER s črtico, po skoraj 1 mesecu zopet na PST-ju pa tempo veliko hitrejši od tistega napovedanega 6.45 / km.
Družba, vreme, PST, dolžina (13km) ma vse SUPERSONIČNO.

:laola :laola
#208315
Ta vikend druženja ne bo, saj vas gre velika večina v Velenje, kjer vam želim prijetno tekaško prireditev. Če bo vse po sreči, bom v nedeljo povezal dva ''štacjona'' in PST le tako mimogrede ošvrknil s pogledom.

LP
Matjaž
#209101
Kvajepojdej...a se bomo samo po kratkih stezah preganjali to milo nam zimo, ali bomo tudi kam dlje pogledali? Naprimer v nedeljo 13.12.2009 ob 09:00 uri bi jo jaz potegnil iz Galjevice do Grbe (tabla ''Pot1'') in nazaj. 18 prijaznih K. Morebitno sobotno sneženje naj vam (ne) bo izgovor.

LP
Matjaž

P.S. Vsa vprašanja katera se bodo nanašala na moje tekaške aktivnosti v zadnjem vikendu bodo bila strogo sankcionirana!!!

Izležavanje do bolečine press... :mrgreen:
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA