prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#187345
Ja Matjažu sem 1x pozimi oblubil, da bom šel z njim malo po PST-ju tako za družbo. Teden dni nazaj sem šel res pe še moja žena pa Mojca se je pojavila. Danes pa se je ta družba povečala na šest tekačev pardon tudi tekačice. Imam občutek, da to preraslo v druženje z čedalje več tekači. Mislim, da se ne motim. Dobro bodo dopusti in podobne stvari tek kot tek pa bi znal ostati kar... Pustimo se presenetiti. Bilo je enkratno taman za dušo. Koliko? 18km ne več ne manj ebiga smo mal še polži a ne! Fotke bodo tudi.
#187359
Opla, pa ti si to resno naredil. Dobro stvar je takšna...jaz sem na tem našem ljubem PST-ju kuhan in pečen štirikrat na teden. Od tega so trije teki krajši in včasih nekaj ''intezivnejši'', za čez vikend pa jo rad mahnem malo dlje. Daleč od tega, da bi zmogel že celi krog (cca 32 K...no bi, ampak, a se mi kam mudi...) imam pa cilj, da v okviru priprav na polovičko na LM 09 v noge spravim razdaljo 25 K, kar znese iz Galjevice do Koseškega bajerja in nazaj. Delovni proces v službi mi omogoča, da daljše teke izvajam ali v soboto ali v nedeljo. Da pa mi družba dobro dene priča tudi podatek, da jaz ''stari zategnjen kapelon'' med takimi teki pomalem že tudi čvekam.
Stvar dogovora je torej, ali se dobimo v soboto ali nedeljo na parkirišču pred Osnovno šolo Oskarja Kovačiča na Galjevici. V primeru, da je to parkarišče polno, sta v neposredni bližini še dve in sicer pri ''kao najboljšem sosedu'' in pri železniški postaji na Rakovniku. Ti teki, bi bili v prvi vrsti namenjeni vsem kateri uživajo v zenanju, joggingu...skratka v sproščenem teku. Naprimer za današnjih 18 K smo porabili dobri dve urci, povprečen tempo je bil 6:49/K, sam pa sem pri tem z povprečnim pulsom 151 bpm pokuril cca. 2000 Kcal in se med in po teku počutil odlično. Z napisanim seveda nisem mislil na to, da na ta vikend druženja niso vabljeni tudi hitrejši tekači, toda ker bodo oni prej končali so potem dolžni poskrbeti, da mi Polži pridemo k obloženim mizam in polnim plastenkam :mrgreen: Hec! Pa še nekaj...ti teki so obvezno jutranji ali zgodnje dopoldanski. Tisti ki se zmrdujete, ne veste kaj zamujate.
Naslednjič se dobimo v nedeljo 28.06. predvidoma ob sedmih na omenjenem parkirišču. Ponovili bi današnjih 18 K, čeprav Pajo pravi, da je na vrhu tistih šteng čudoviti razgled na Brdo in okolico...
Se beremo, slišimo, vidimo, tečemo...

LP
Matjaž
#187377
@ raf...hvala za uslugo. Naslednjič bom vzel na tek fotoaparat in poslikam traso. Da bomo malo lušte delali... :D

Še nekaj...zakaj ta trasa? Torej khm, khm...izpita za avto nimam, začetek trase pa pred nosom. Ker poznam (tja do 9 K) začetek in konec vsakega kilometra, lahko tudi novincem povem kje smo in se tako sami po svojih zmožnostih odločijo, ali nadaljujejo, ali pa se vrnejo proti izhodišču. In zato ker je, kot je tudi Uroš napisal, PST naravnost čaroben...zjutraj mislim :mrgreen: .

LP
Matjaž
#187406
nana napisal/-a:O, Nadja je že brez gipsa... :D Lep začetek dneva... jaz sem tudi malo lena za vstat (upam, da Nataša tega ne bere) :D


CIAO

Da sem se že rešila, a noga me še kar boli.
#187447
Danes smo eni uživali bolj kot drugi. Ženo zgrabilo v križu pa smo malo zmasirali, našpricali z sprejem, da se razume in je več ali manj v vredu.Spoznali Lucijo, ki bi se znala še kdaj pojaviti na tem teku saj ji je šlo več kot v redu. Ostali smo prav tako opravili z razdaljo nam primerno. Bomo 1x pičl do Koseškega bajerja potem pa pa nazaj na Rudnik. Upam.
#187516
Ja, prav luštno je bilo in seveda se znam še pojavit na tem teku-z veseljem :wink: , tud men odgovarjajo zgodnje jutranje ure (svežina, se da vsaj dihat) in družba (zdaj po ta novem :) ) Sm ugotovila, zakaj ne pretečem daljših razdalj-zato ker se preveč zaletim in ni čudno da po 5,6 km omagam. Tole je blo super, Matjaž pravi da smo nazajgrede zadnje km še celo mal pospešl tempo (najbrž ker nas je blo manj) Malenkost posledic sicer imam, pa ni hudo :lol:
Lepo se mejte, se vidmo kmalu :laola
#187544
Jaz se tudi javim, da pridem kdaj z vami tečt ...
... če le ne bo drugih planov.

Imam pa zdele kar nekaj tekaških planov, tako, da ... bolj proti koncu julija bi šlo ... al pa če kej vmes v vodo pade :--
Bomo pa polžke 19-ga tekla PST cel krog, pa se gotovo kje srečamo ... lahko pa se nam tudi pridružite :mrgreen: :--

Lp in JUHEJ za take ideje in skupinske teke ...
kRožnik je sicer ZAKON ... ampak dolgih treningov nam pa res manjka - skupinskih :clap: :clap: :clap:

Te je še najbolj dolgočasano tečt sam :--
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA