prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#209907
Del poti od Galjevice do Barjanske ceste je kar znosen. Nekje se držiš roba, nekje je lepše (beri varneje) po sredini. Ker za soboto napovedujejo sneženje, bo potrebno biti v nedeljo še bolj previden. Bo pa vsaj lepše škripalo pod nogami. Če bo pa še sonček...

LP
Matjaž
#210034
No, glede na to, da so bile moje noge že včeraj naštelane, da danes nekam gremo, pa sem za dobro jutro avto samo odkidala in šla nazaj v bajto, no, sem prijela telefon v roko in našla družbo... Mojculja je bila tiktak zrihtana in sva jo od doma mahnili na vrh Golovca in nazaj. Fantastično, skoraj nikjer nikogar, sploh nisi imel občutka, da si v LJ... No, načvekali sva se za nekaj dni naprej in nazaj, nakofečkali tudi, zdaj pa sledi celo popoldne ničpočetja.
Uživajte, če jo boste odkurili...
#210039
Loni napisal/-a:No, glede na to, da so bile moje noge že včeraj naštelane, da danes nekam gremo, pa sem za dobro jutro avto samo odkidala in šla nazaj v bajto, no, sem prijela telefon v roko in našla družbo... Mojculja je bila tiktak zrihtana in sva jo od doma mahnili na vrh Golovca in nazaj. Fantastično, skoraj nikjer nikogar, sploh nisi imel občutka, da si v LJ... No, načvekali sva se za nekaj dni naprej in nazaj, nakofečkali tudi, zdaj pa sledi celo popoldne ničpočetja.
Uživajte, če jo boste odkurili...

A jutri pa še v Istro. :shock:
#210042
Loni napisal/-a:No, glede na to, da so bile moje noge že včeraj naštelane, da danes nekam gremo, pa sem za dobro jutro avto samo odkidala in šla nazaj v bajto, no, sem prijela telefon v roko in našla družbo... Mojculja je bila tiktak zrihtana in sva jo od doma mahnili na vrh Golovca in nazaj. Fantastično, skoraj nikjer nikogar, sploh nisi imel občutka, da si v LJ... No, načvekali sva se za nekaj dni naprej in nazaj, nakofečkali tudi, zdaj pa sledi celo popoldne ničpočetja.
Uživajte, če jo boste odkurili...


Ja, lepo je bilo v cel sneg "gazit" sredi bele Ljubljane. Jutri pa še drug del PSTja v tekaški izvedbi.
#210120
Zimska pravljica pri približno - 11 stopinjah Celzija. V dveh urah smo spela*, mojculja in moja malenkost obrnili 18 K, pajo nekaj manj. Čudovit trening. Do naslednjič...

LP
Matjaž
#210125
Classix napisal/-a:Zimska pravljica pri približno - 11 stopinjah Celzija. V dveh urah smo spela*, mojculja in moja malenkost obrnili 18 K, pajo nekaj manj. Čudovit trening. Do naslednjič...

LP
Matjaž


Ma za to pa vam moram resnično čestitat :clap: , meni ni danes padlo niti približno na pamet, da bi šel tečt.
#210138
Classix napisal/-a:Zimska pravljica pri približno - 11 stopinjah Celzija. V dveh urah smo spela*, mojculja in moja malenkost obrnili 18 K, pajo nekaj manj. Čudovit trening. Do naslednjič...

LP
Matjaž

V avtomobilu mi je kazalo - 15 stopinj Celzija pred štartom. Kaže zelo točno plus minus 0,5 stopinje. 8,5km je bilo danes teka več si nisem upal ker sem se bal, da se bom ustavil in eto ti bacili v akciji. Sem bil že preveč segret za hojo. Končal pri - 13 stopinjah in mi je bilo žal, da nisem naredil več km. Današnji dan je bil...
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA