prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#247579
V soboto je zame udeležba obvezna, da se bom lahko pobahal z desetimi nastopi na ligi. :oops:
Je pa res, da bo treba kar hitro laufat, saj moram bit ob enajstih že na Golteh na startu veleslaloma. Se vidimo! :lauf:
#247645
Tomi: Ne, ne pobahal, ampak boš v igri za najboljše. Saj veš, min 10 vzponov, da ti šteje za skupno uvrstitev, vsekakor pa bomo upoštevali tudi 9,8,7.... :wink:

V soboto tek v Slika ni pa nujno, da se ve!!
Najboljša maska nagrajena, čaka pa vas tudi presenečenje, toda šele na cilju :lol:
#247760
Tako kot vse zimske lige se je tudi naša končala. Na zadnjem teku se nas je zbralo kar 50 trpinov in od tega 10 neprepoznavnih. Neprepoznavnih? Zakaj? :lol:
Foto:
Slika

Najmlajša Uroš in Tjaška:
Slika

Gospod in gospa Alpner :lol:
Slika

In še dve (Sandra in Ingrid), ki sta med potjo delili Frutabel'ce, ki nama jih je doniralo podjetje FRUCTAL.
Slika

Tokrat bomo predstavili še zadnjega štarteja na letošnji ligi. Ta čast je pripadala Markotu Spruku.
Marko je dolgoletni član KGT Papež in za seboj ima več vidnih rezultatov. Je gorski tekač, prav tako pa se z veseljem preizkusi tudi na raznih maratonih. Tako je leta 2001 zmagal na maratonu "4. Maraton Železna Kapla - Preddvor 2001", absolutni zmagovalec Češnjskega teka, redni obiskovalec Ljubljanskega maratona, teka trojk, Mekinjskega krosa in še bi lahko našteval.
Tek ima za sprostitev, za dušo in srce, je pa tudi tekmovalen, je član kluba KGT, zato se na vsakem maratonu oz. na vsaki tekmi potrudi, kolikor se da in če mu le čas dopušča, ima treninge hitrosti in moči, da pa bi treniral resneje, pa mu žal primankuje časa. Kljub temu, da liga ni pravi pokazatelj v kakšni formi si, je dosegal rezultate okoli 21 min, najbolje 20:45. Marko :cast1:
Naš štarter:
Slika

Prejšno soboto si je naziv "najhitrejša tekačica" pritekla Ela, vendar nama je predčasno ušla, tokrat pa sva jo ujela in ji izročila nogavičke spletne trgovine Fossecl.
Slika

Za najboljšo masko pa si je nagrado prislužil "SUPERMAN" in "INDIJANEC"
Slika
Slika

Zadnja skupinska fotografija:
Slika
Tokrat, kar dva zmagovalca, Lado Kveder in Tomo Petek s časom 19:44 :laola pri ženskah Ela 25:10 in pri mulčkih mali Rokec (letnik:2001) s časom PAZI:21:50. :clap: :clap:

Vreme: Suho, cca 2-3°C. Žal vremenske postaje ni bilo na ligi (Fredija :twisted: )
PS: Zahvala Robiju za doniran material, ki ga bova rezdelila na podelitvi.
#247841
V SOBOTO 12.03.2011 Ob 10:00 se dobimo še zadnjič to sezono, da se poveselimo in da porazdeliva skromne, toda zaslužene nagrade.
Da pa vas ne bodo vedno bolj polovice kregale " a spet greš na ligo" :-- jih tokrat povabite s seboj na podelitev. :lol:

PS: Lige v soboto NE BO.
#247987
cvalenti napisal/-a:V SOBOTO 12.03.2011 Ob 10:00 se dobimo še zadnjič to sezono, da se poveselimo in da porazdeliva skromne, toda zaslužene nagrade.
Da pa vas ne bodo vedno bolj polovice kregale " a spet greš na ligo" :-- jih tokrat povabite s seboj na podelitev. :lol:

PS: Lige v soboto NE BO.


Še zadnje priprave in kompletiranje in da še malo osvežimo temo. Na podelitvi glasovanje za najboljšo fotko. Fotografije je izbral naš fotograf CLEMENTINO. :clap:
#248053
Pridemo pridemo, sam na žalost mal prej, ker obveznosti kličejo, se pa jasno vidmo
Pozdrav vsem ligašem, obenem pa še zahvala Sandy in cvalenti-ju za organizacijo zimske lige, ki se je odlično prijela, kar dokazuje tudi številčna udeležba
še enkrat :clap: :clap: :cast: :cast: :cast: :cast:

LP Bojan
#248222
Tokrat res moram nekaj napisat :!:
Lanske 1. zimske lige sem se udeležila le enkrat, toliko da sem videla, kako to gre, kakšno je vzdušje. :wink:
Letos pa sem se je lotila bolj zares. Za udeležbo sem se odločila predvsem z namenom, da se spravim od doma mal migat :arrow: ker je pač treba na ligo, če se že to grem :arrow: saj bi drugače hitro našla kup za lase privlečenih izgovorov. Kmalu sem se počutila kot del velike tekaške družine in iz tedna v teden se mi je zdel Sv. Primož nekoliko bližje. :D
Sandra in Tomaž imata zapisano, da sem prišla 11 x, nekajkrat le kot pohodnica. Sama nisem vodila nobene evidence. Še moj čas na ligi so morali merit drugi. :oops:
Današnjega zaključka se najprej sploh nisem imela namena udeležit (raje kot na to, bi šla še nekajkrat gor tečt :wink: ), potem pa sem se premislila iz spoštovanja do organizatorjev :cast: .
In bila zelo presenečena. :o Take podelitve tudi približno nisem pričakovala. Mislim, da je bila za vsakega udeleženca pripravljena posebna vrečka in še kup dodatnih nagrad. In ko sem doma pogledala, kaj je v vrečki, lahko samo potrdim to, kar je rekla Sandra :shock: da sta vsakemu namenila tisto, kar sta ocenila, da potrebuje. Pri meni se definitivno nista zmotila. Sploh ne vem, kako naj se zdaj za vse zahvalim. :cast1:
Lahko le :hack: :najlepša hvala glavnima organiztorjema, pomagačem, donatorjem in vsem, ki ste imeli na kakršen koli način prste zreven. :clap:
Se vidimo na 3. zimski ligi (tud, če ne bo nobenih nagrad) , da bomo lahko spet rekli, toko kot piše na majčkah: Zgaran, preznojen in lačen – trud na Sv. Primožu poplačan. :wink:
Lp E.
#248234
Hvala vsem, organizatorja pa sta res namenila pozornost vsakemu udeležencu, saj je vsak naredil vzpone po svojih najboljših močeh :clap: .
Posebno pa hvala za sliko, ki bo od sedaj krasila moj dom (spomin za vedno).

Ela
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA