prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Wega
#245822
stas napisal/-a:Drugo vprašanje. Ali lahko med
"uradnimi" treningi tečem ali naj
se držim wegove prakse
(treningi in druga rekreacija)?

He he, te že malo tišči, ane? :D
 stas
#245986
Tretji teden 2 vaja. 2 min teka, 2 min hoje, 9 ponovitev. Pred tekom sem sem šel v BTC po nekaj elekro materjala. Ker sem želel takoj po tem tečt, sem bil že primerno oblečen. No nisem zdržal do doma. Sem se ustavil v bližini BTC-ja in odlaufal.

Ali sem odvisnik? Kako se odvadiš? :D

Danes je bila relativno lahka vaja. Začel sem zelo hitro in potem počasi usihal. Še vedno zadovoljen. Povprečno sem imel 7,42 min/km, kar je drugi najboljši rezultat odkar se premikam.
 julijana
#245989
Jaz sem začela pred 3 leti( pri 55,5 letih) malo za šalo, na LM sem pretekla 10,5 km brez tekaških priprav- samo hoja.
Tek mi je bil zelo všeč, zato še vedno tečem,pretekla sem kar nekaj polmaratonov, lani junija pa maraton v Stockholmu.

Vsakega teka se veselim in upam, da bom še dolgo tekla :juhuhu:
Uporabniški avatar
 bush81
#246028
Lepo to prebirat. Kar tako naprej. Mi je dalo kar voljo, da grem predhodno iz službe domov, laufat kar v kavbojkah. :)
Glede psa: sam skoraj vedno tečem z njim, mi je tako še lepše. Mi dela tempo, tako mam še bolj motivacijo za hiter tek. :)
Uspešno še naprej!
 stas
#246029
Danes sem nabavil nove gume za mojega gorca. Pred dvemi dnevi sem mu ponovno nadel kramprce, ki jih zadnja tri leta ni videl. Sem imel idejo, da se bom samo po gladkih površinah vozil in sem se res. Odločil sem se, da se ponovno popeljem tudi po gozdnih poteh t.i. singlcah.

Če skrajšam, zamenjam gume, napumpam in se odpeljem na bencinsko, kjer jih dofilam na ene 4-5 barov. Super občutek s kramparcami se vozit. Vse ok, dokler ob ene 22:04 ne odjekne silovit pok v hiši. Kdo je streljal?!? Z ženo pregledava vse kotičke, kaj je padlo, kje je razbita šipa??? No guma ni zdržala pritiska. Imam nove, sicer če me vprašate, pregrešno drage (nekaj čez 40 EUR za par+zračnica). Toliko dam za gume za avto, ne pa za bicikl.

Zakaj vse to? Wega pravi, da je treba vmes tudi kakšno drugo vadbo izvest. Bicikl bo idealka! 8)

Bush, vsaka spodbuda je dobrodošla, ane? Odločitev je pa vedno tvoja!
Uporabniški avatar
 Pina
#246030
Heh, si zihr da si napumpou na 4 bare?....zadnič sva šla s fantom napumpat gume na avtu na eni bencinski in imajo tako fensi šmensi....in če nisi previden in ne prebereš navodil :) lahk napumpaš na enkrat več kot si želel :).
 stas
#246226
Konec tretjega tedna. Dopoldan sem odtekel 3 min teka, 2 min hoje, 9 ponovitev. Nekaj mi ni šlo, ni steklo. Potrudil sem se in stisnil do konca.

Opa! Zvečer sem s kolesom spremljal ženo. Je šla 1 min teka, 1 min hoje, 12 ponovitev (je rekla, da ni blo nič posebnega). Brezveze, ful je hitrejša kot jaz. Svaka ji čast. Tekla je v dežju, snegu, lužah... Upam, da bova uskladila želje in sposobnosti in tekla skupaj. :clap:
Uporabniški avatar
 Wega
#246229
Super, boste imeli krasne družinske izlete na tekmovanja! Nič hudega če se ti zdi da ti včasih ne gre. Če bi bilo čist izi bi bilo brez veze ane?
 stas
#246387
Malo sem se preubuval. Najboljše sem se počutil v Mizuno Wave Inspire 7. Ali jih poznate? kakše so vaše izkušnje? So primerne zame?
 stas
#246448
Odgovorov na vprašanja sicer ni, pišem pa vseeno.

Včeraj odtekel 3 min teka, 2 min hoje, 8 ponovitev. Ker je bilo to malo manj, kot običajno in se obeta počivalni teden, sem se odločil, da grem malo hitreje. Zamenjal se copate, se dobro ogrel in šel. Zaradi zadnjega slabega teka, sem imel kar nekaj samoprepričevanj, da sem sploh šel. Preden sem šel, sem imel še 101 "nujno" stvar za opravit, ki je sicer ne bi.

Tako dobro, kot je bilo včeraj še ni bilo. Tekel sem na 171 pulza skoraj brez napora. Odlično! :laola
Uporabniški avatar
 Radolca
#246451
čestitke stas za tako vztrajnost, ti samo nadaljuj, pa se bomo čez ene pet let ali prej na 42-ki u lublani srečal :lol:
 stas
#246452
Zdajle mi je cilj, da brez večjih naporov tečem 40 min za lastno zabavo in sprostitev. Naslednji cilj je v spodobnem času pretečt 10 km. Udeležba na kakšni rekreativni prireditvi do 10 km. 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA