prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#336901
Včeraj smo jo šibal....Marinka, Darinka, Maja, Bojan B., Tone, Vlado, Herman, Fricko, Andrej in moja malenkost, vreme podlaga vse čudovito...Pa bi kmal puzabu tukaj so tekli še Matjaž s svojimi tremi otroki, mankala je samo poškodovana mamica. Tako smo popravili našo povprečno starost.......se vidmo.
#337851
Danes prijetno presenečenje zbral se nas je 19 komadov želnih tekaškega druženja, res da nekateri nekoliko utrujeni od sodelovanja na teku trojk ali kot Darinka pred trojkami in po trojkah še na 24 ur Sv. Primoža...čestitke...no danes smo šibal že umenjena Darinka, Marinka, Maja, Nina,Petra, Tinkara, Maruša, Tone, Bojan B., Bojan G.,Vlado, Darko, Andrej, Herman, Janez, Sebo, Fricko, Medo in moja malenkost.......se vidmo.
#338128
Ta torek spet lepa pisana druščina zbral se nas je 17 komadov teka želnih najmlajši Joža in njegovi sestrici, seveda plus mamica Tinkara, do najstarešega Toneta. Prvo skupino smo lovili Jure, Fricko, Medo , Igor in moja malenkost, ujeli smo Martino, Marinko in Petro, ušli so nam pa Janez, Bojan G. in Nina. Tone in Darinka sta jo pa ucvrla na takratko progo...se vidmo.
#338297
Včeraj je padel rekord letne trase, prvič pod uro 58:40 sta tekla Sebo in Medo za njima smo sopihali moja malenkost Simon, Denis, Fricko, Bojan B.,Herman, Vlado, Tone, Marinka, Petra, Igor, Andrej, Klemen J. Maja in Tinkara ter njeni trije mulčki. Na koncu smo zapili Medotov 30 rojsni dan......vse najbolše.....o nadalnih dogotkih pa ne bom ni za javnost........se vidmo.
#338717
Včeraj je častila Darinka......vse naj, naj, naj.....tekli v soparnem vremu: Darinka, MArinka, Maja, Petra, Bojan B., Vlado, Tone, Igor, Denis, Simon, Medo in moja malenkost....se vidmo.
#339396
Ja hudiča že dolgo nobenga poročila.....prejšni torek je lilo kot iz škafa ampak Darko se ni dal zmotiti dežju.......včeraj pa malo za spremembu nas je polovica pretekla rundo v obratni smeri, lepša ampak mal bolj zajebana, toda mnenja so različna....Medo, Fricko, Denis in moja malenkost, tisti v kontra krogu, ostali pravilni......Bojan B., Vlado, Tone, Marinka in Petra....Pa še to obiskal nas je šef št.2...OLSON...na biciklu....se vidmo.....ja,ja to še ni vse...nekaj nas gre v soboto na GRINTOVEC 6:30 zbor pri gondolski postaji.
#339612
Ta torek smo švical kot že dolgo ne, ampak se ne damo, udeležba solidna, če vemo da so dopusti tukaj......Tone, Darinka, Marinka, Šerki, Tinkara, Maja, Bojan, Fricko, Medo, moja malenkost, Sebo, ki je oddirkal 1.00,08 in Denis ki je na koncu častil na tastovem posestvu...se vidmo.
#339681
Včeraj se nas je zbralo res lepo število švica in pijače potrebni tekačev...tempo kar prehud za te vroče dni, ampak splačal se je, SEBO in FRICKO te dni praznujeta rojstne dneve pa smo spet mal zalil, hvala fanta pa vse najbolše obema......se vidmo.
#339778
Ja res je blo vroče, ampak mi se ne damo......celotna zasedba Šerki-Skamen....Janez, Tone, Marinka, Darinka, Bojan B., Darko, Igor, Fricko, Medo in moja malenkost.....vsi tekli zaradi vročino kratko varianto.....nekaj nas je končalo na terasi pri CICMANU in se prijetno ohladili.......se vidmo nekateri verjetno celo na Grintavcu, tekmovalno ali delavno.
#339899
Končno malo ohladitve, tokrat smo vsi tekli na dalši progi, in končno nismo našli vzroka za pijačko, pa nič zato saj ni bilo preterane žeje ha, ha,.......teklo nas je 11.....po enem mesečnem dopustu se je vrnil Herman in takoj zgrešil progo ha,ha.....se vidmo.
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 63

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA