prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#344011
V prvi skupini so tekli Fricko, Herman, Simon, Roberto in jaz kot zamudnik. Za drugo skupino pa nevem, ker smo spizdl domov. Padla je ideja za prednovoletno druženje v MURKI to soboto ob 19h. Kdor ima čas in voljo naj se javi meni ali Denisu, da vidmo če se splača rezarvirati mize....se vidmo.
#344427
Prvo letošnje druženje je minilo, mraz, dež s snegom, plundra, led, sol na cestišču ampak mi se ne damo....Tinkara, Medo, Denis, Herman, Fricko in moja malenkost smo zaorali na tekaško druženje 2016.....se vidmo.
#344708
Res krasno vreme za tek, prva skupina......Tamara, Medo, Fricko, Herman, Roberto in moja malenkost....tempo 4:45 pret koncem pa mal finiša za 3;40......za drugo ozirama kasnejšo skupino pa nimam podatka. ......se vidmo.
#344912
Brrrrrr res mrzlo včerajšno popoldne ampak torkovci se ne damo Herman, Medo, Fricko, Roberto in moja malenkost. Letel je kot pr norcih, tako da kmalu po začetku ni nikogar več zebel. Me prav zanima kolk je šele zebel drugo nočno izmeno, Marinko, Darinko, Majo in Toneta........se vidmo.
#345507
Družba danes smo zadnjič tekli v dveh skupinah 16:00 in 17:15, naslednji torek se vsi dobimo ob 17:00 in še vedno tečemo zimsko traso. Tako ostane do premika ure konec marca, ko pričnemo teči na letni tadolgi progi,,,,,,,SE VIDMO.
#346033
Poročilo za včerajšnje torkovo druženje...

Šefa 007 ni bilo zato bom jaz napisal kratko poročilo.


Teklo nas je 11 in sicer vsi s časom pod eno uro na zimski trasi. :clap: Ker pa se dnevi daljšajo bo treba počasi "prešaltat" na letno progo.
Druženje je minilo v zmernem pogovornem tempu, sploh je pa super da se nam vedno pridruži kakšen nov tekač in temu tako je bilo tudi včeraj. :clap: Tako da še vedno vse Kamničanke in Kamničani iz bližnje in daljše okolice lepo vabljeni na tekaška druženja ob 17 uri na parkirišče Zarja na Molkovi poti, kjer se za vsakega tekača nekaj najde :)...predvsem primeren tempo in druženje.

Vabljeni in pozdravljeni do naslednjič!

:laola




Deniz
#346327
Danes lepa in prijetna družba.....Marinka, Darinka, Tamara, Maja, Tina, Tone, Toni, Grega, Herman, Fricko, Bojan in moja malenkost. Mal nam je grozil dež, ampak ni bilo hudega....se vidmo.
#346505
Včeraj nas je teklo enajst švica potrebnih. Tokrat zadnič ob 17h, ura se premakne na poletno, zato startamo 18:00 oziroma počasnejši 17:45 in na daljšo varianto 15 km ali 12km...........se vidmo.
#346645
Družba danes začnemo OB 18:00 OZIROMA 17:45....SE VIDMO. Čestitke Fricku za zmago na 7.zimski ligi na sv. Primož in skupno 4.mesto oziroma 2. v kat. na 21. teku na sv. Primož. prav tako čestitke Marinki za 1.mesto......Olsonu, Barbi za osvojeni medalji, ter vsem ostalim za dobre razultate. Dobro zmo začel al ne.......se vidmo.
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA