prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#250797
No družba...dons je bil pa tempo na višku! Moj OR se je izboljšal na 1:06:50 , kar bo zaenkrat dovolj.Naslednjič se bom za spremembo držal glavnine :)

Kljub slabi napovedi nas je bilo dons na štartu čez 20 tekačev in očitno se je tole res dobr prijel.

se vidmo naslednji teden...

D
#250805
Dober progresiven tek - v Zagorici sem se boril z Goljatom (močni sunki severnega vetra), na koncu se je čas ustavil pri 1:01:25 h. Dobro glede na "zacementiranost" zadnjih stegenskih mišic.
Danes je bilo že...23 udeležencev! Spodbudno! :wink:
#250808
To pa je bil krst. :D
Ko smo tekli proti Stahovici sem mislila, da bo začela padati toča. Potem pa je le rahlo pršelo in nas prijetno hladilo. Tudi veter se je malo umiril.
Najbolj simpatičnemu tekaču Zimske lige 2009/2010 hvala za spremstvo :wink: .
Lepo traso ste izbrali.
lp E.
#250816
Žal me tokrat ni bilo zraven, ker sem bil malo pozen.
Število udeležencev je pa vsak teden večje :laola

Glede na to, da je kamniška runda precej razgibana je dober trening za tek trojk.
Ali je kakšen interesent za udeležbo na 12 km, čas okoli 50 minut (lansko leto malo pod 50). Lanske ekipe nam ni uspelo sestaviti.
#250832
Res lepa številka znoja potrebnih tekačev in tekačic /23/hvala Olsonu da je bil za metlo.Tokrat sem progo prvič oddirkal čas 1,00:58 kar prehitro, naslednič bom še spet bolj normalen tempo...
#251243
Jutri bo en lep dan, zato upam da se spet dobimo v še večjem številu. NOVOST.... za ženski tempo na dalši progi progi bo skrbela Ema cca 6 min.km ali za 15 km cca 1:35.00, lepo vabljeni.
#251332
Včeraj sem šla na ponoven ogled trase, da se danes ne bom zgubila. :oops:
Je kar letelo. Še posebej po asfaltu navzdol iz Zakala proti Lanišam – celo 50 km/uro.
Z MTB, seveda. :D
Drugač pa le včasih tečem hitr, v glavnem pa bl pučas. :wink:
Če je pa preveč strmo, pa tud hodim. :oops:
Se vidimo ob 18h, E. 8)
#251339
Da bodo tekaška druženja res druženja in da bo na teh drženjih možno tudi teči izjemno hitro smo imeli sestanek, da dorečemo kako, kaj, zakaj........... :?: :wink:
Trasa bo standard (15km) z možnjosto krajše verzije in ta bo cca 10km (+-). Za najhitrejše oz za daljšo traso bo odgovoren Lado Kveder, za krajšo verzijo Tone Klemenc - Olson (seveda, če bodo kandidati za 10km, vsaj trije), drugače se Olson pridruži daljši trasi. Na najdaljši trasi, bo poskrbljeno tudi za počasnejše tekače, njihov "vodja" pa bo Tone Petek.
Določili smo tudi neko "nepisano" pravilo, da vsi, neglede na hitrost, skupino in spol tečejo/mo prvih cca 5km v skupini za katero smo se odločili. Ko prečkamo most, se lahko "dirka" začne. To ne pomeni, da bo tempo počasen, pač do mostu v svoji skupini, le da ta skupina ne razpade, naj bi se držala skupaj do Stranjskega mostu. Kot smo napisali "nepisano pravilo". Zakaj? Runda se je ustanovila pod imenom "druženja" in da se vsaj nekaj časa teče skupaj oz kaj pove tudi med najhitrejšimi, saj smo ugotovili, da že na koncu gozda teče skoraj vsak sam!
Pri ženskah bo daljšo traso prevzela Ema Štupar (tempo cca 6 min/km), za krajšo 10km zaenkrat še nimamo kandidatke, vendra bo poskrbljeno oz če bo intres pri ženskah s počasnejšim tempom na 10km, bomo izpeljali tudi to.
Da pa se na druženjih ne bo samo teklo, je poskrbela Sandra Prešeren, ki je prevzela pohodnike in bodo v malo hitrejšem tempu prehodili tekaško traso na (10 km oz se bodo dogovorili na štartu) tako, da vabljeni oz vabljene tudi pohodnice po luštnem gozdičku do velikega jeza in po vrhnji poti nazaj
Štart je za vse isti TOREK OB 18 uri.
PS: Če bi bila rada kandidatka, da prevzameš 10 km tek pri ženskah javi na rundi Ladotu oz tekaču007. :wink:
Delovala pa bo tudi dopoldanska runda (torek od 9 uri zjutraj), za to rundo pa se menimo na forumu. :wink:
Vsaka prva runda v mesecu, se teče za rekord proge!
Kako?
Od štarta do cilja na polno!
:wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 63

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA