Stran 1 od 1

iščem tekaško skupino iz Ljubljane

OdgovorObjavljeno:25 Okt 2011, 14:57
Napisal/-a Beorn
Letos sem prvič tekel na Ljubljanskem maratonu 21ko. Začel sem se pripravljat tam enkrat avgusta in moram priznat, da me je kar zasvojilo :)
Videl sem veliko skupinic, medtem ko sem treniral po Tivoliju in PST-ju in me zanima, če obstajajo kakšne tekaške skupine, ki sprejemajo nove člane. Nisem imel v mislih ravno osebnega trenerja ali kaj takega, samo kakšne podobne navdušence kot sem sam.

Vnaprej hvala za info.

Re: iščem tekaško skupino iz Ljubljane

OdgovorObjavljeno:25 Okt 2011, 15:12
Napisal/-a Scooby
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?f=9&t=7559

Poglej tole temo. Nekaj strani nazaj imaš tudi bolj podrobno razloženo kdaj in kje se dobivamo. :D

Vsak torek ob 17:30 na parkirišču pred ZOO.

Re: iščem tekaško skupino iz Ljubljane

OdgovorObjavljeno:25 Okt 2011, 15:24
Napisal/-a Beorn
Hvala za tole, zgleda super, pa še blizu mi je (moj trening je tudi ponavadi okrog Rožnika), samo imam torke in četrtke že zasedene ... Morda kdaj ko bom fraj. Boste tekli tudi pozimi?

Re: iščem tekaško skupino iz Ljubljane

OdgovorObjavljeno:25 Okt 2011, 15:43
Napisal/-a Hanzy
Pozdravljeni

Smo skupina tekačev, ki vsak torek in četrtek ob 18:00 v Tivoliju (ali ob Koseškem bajerju ) pod strokovnim vodstvom trenerke složno ubira korake in kilometre po poteh zelenega parka.
Ponavadi tečemo skupaj, je pa v skupini veliko različno hitrih tekačev in tekačic, zato se najde primerna družba za vsakega tudi takrat, ko vsak udari svoj tempo.

Trenutno sprejemamo nove člane. Vsi, ki bi se nam želeli pridružiti ste vabljeni ...
Vodbo bomo imeli tudi v zimski sezoni... za takrat je sicer možna sprememba lokacije...
Več informacij na http://www.kvadratek.si

Re: iščem tekaško skupino iz Ljubljane

OdgovorObjavljeno:25 Okt 2011, 15:44
Napisal/-a AVI
K-Rožnik je vedno...ga ni vremena, ki bi ga odplaknil, odpihnil, zamrznil,... :lol: :lol: