prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#285197
Misija je uspela na celi črti, še zlasti pa je pasalo "raztezanje" na letnem kopališču... Bomo ponovili. Skupaj nam je uspelo naklepati 15 krogov, Laufer nam je delal družbo le v prvem, maca je dala dol dva, ostali 4 pa po planih...
#285200
Maca je "dol dala" dva kroga :? , čeprav je planirala tri :!: . Ma ni šlo najbolje, telešček malo utrujen, pojavile so se rahle bolečine v kitah desne noge in zgornjem delu narta :shock: . In je Maco pamet srečala, pa je po dveh krogih raje odnehala :--( . Nenavadno za Maco, pa kaj, bil je že čas, da se leta poznajo tudi na dejanjih :clap: .

Ostali so jo žgali ko vragi, še dobro, da mi je družbo delala Jana, dva kroga, kolikor pač nisva obiskovali koruznih polj. Pri meni se je poznala rana ura zajtrka in premalo razmaka med mojim sicer klasičnim zajtrkom in štartom teka. Bom vedela za drugič-da se gre na tešče :evil: .

AnaLiza je pa uspela, bila je najprej črna, italijanska, s penco, potem pa hudoooo mokra in prave temperature in brez gužve in sploh v odlični družbi. :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA