prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 ris9
#302001
Na Jesenicah smo se končno malo organizirali in imamo na novo tekaško skupino. Seveda rekreativno. Zaenkrat imamo termine v sredah ob 17:30. Dobimo se pred halo podmežaklja, kjer imamo na voljo garderobo s tušem.
Če koga kaj več zanima ali če bi se z nami "podil" tam v okolici naj se nam pridruži. Več informacij pa je na facebooku kjer imamo ustvarjeno skupino Jeseniška tekaška skupina (je zaklenjena ampak itak vsacga potrdimo :D .
Če bodo kakšne spremembe pa bom vpisoval tudi tu :wink:
Sploh Daca10 in Wind bolj po forumu brskata tako da bosta lažje videla, če bodo kakšne spremembe :D

Naj pa povem, da je bilo v prvo ZAKON!
Uporabniški avatar
 miro
#302008
Toliko,kot danes,se med tekom že dolgo nisem načvekal :D
Je bil lep in zabaven trening, za "močnejšo" skupino pa kar naporen :D
Se vidimo :D

Miro
 daca10
#302010
Čeprav sem nekaj časa oklevala, ali naj se pridružim takim tekaškim "kerlcem", sem potem vseeno šla. Super je blo, fantje so zakon, :laola so me prijazno sprejeli medse, tko da dekleta, le pogumno, vas z veseljem pričakujemo. Res smo se načvekali, tud jaz ta počasna sem imela družbo. Še pridem! :juhuhu:
LP in se vidmo!
 daca10
#302463
Tud danes smo se zbrali in odtekli "našo" traso; od hale do smetišča podmežakla in nazaj. Sneg pobira, malo blata in luž je še, upam, da bo vsak teden bolje. Fajn je blo! :clap:
Se vidmo naslednjo sredo, tokrat ob 18h.
LP Draga
Uporabniški avatar
 ris9
#302466
Imeli smo se super... Nekdo je omenil, da ne najde skupine na FBju. Vpisati je potrebno: Tekaška skupina Jesenice pa 100% najde... V bistvu najde že pri Tekaška :D :D
VABLJENI!
Zagotovljena topla garderoba, tuši, prigrizki :wink: (daca10 HVALA še enkrat!), dobra družba...
Uporabniški avatar
 miro
#302540
Jaz bom naslednjo sredo na madžarskem, pa bom tam odtekel kak km, tudi po gričkih, se vidimo, ko bom imel zopet zjutraj službo!
Dobro tecite in pozdravite mi Podmežakljo :D
Miro
 bakislo
#302564
ris9 napisal/-a:Imeli smo se super... Nekdo je omenil, da ne najde skupine na FBju. Vpisati je potrebno: Tekaška skupina Jesenice pa 100% najde... V bistvu najde že pri Tekaška :D :D
VABLJENI!
Zagotovljena topla garderoba, tuši, prigrizki :wink: (daca10 HVALA še enkrat!), dobra družba...

Jaz isto ne najdem...
Uporabniški avatar
 ris9
#302588
Ne vem kako je to mogoče ampak bom probal odkleniti skupino pa sporočite če potem najdete... Drugače pa na PM na forumu pa vas povabim :D
Uporabniški avatar
 ris9
#302974
Danes ob 18ih pred NOVIM vhodom (vse ostalo je gredbišče) v halo podmežalja (ponavadi smo 5 minut prej zunaj, ker se čakamo potem gremo v garderobo).

VABLJENI!
 daca10
#303002
Pa smo jo oddelal, našo traso, eni hitreje, midva s Klemenom(hvala) počasneje, ampak sva zmogla celo u klanec, kamor so fantje užgali turbo pogon :shock: :clap: .
Super je blo, načvekali smo se, posladkali tud, tko da- se vidmo naslednjo sredo!
LP
Uporabniški avatar
 ris9
#303023
Kot je Daca10 napisala: imeli smo se fajn! Postrežba po teku je bila boljša kot na večini tekaških prireditev.

Naj pa malo opišem kako približno vse skupaj poteka, da privabimo še koga, ki se mogoče sedaj "boji" priti zaradi takih in drugačnih razlogov:

Dobimo se ob 17:55 pred halo Podmežaklja od koder odidemo v garderobo, kjer se pripravimo za tek.
Sledi tek v tempu najpočasnejšega nekje 2 - 3 km. Tam se ponavadi naredijo manjše "grupice", ki tečejo praktično skoraj v istem tempu do prehoda ceste na makedam (tam se začne tudi klanec za na smetišče). Od tam dalje smo si zaenkrat dali duška do vrha klanca, kjer se počakamo in odidemo nazaj dol v dolino. Tam ponavadi naredimo še en kilometerski pospešek, vsak seveda v svojem tempu, in skupaj oddidemo (iztek) nazaj do hale.

Tam pa seveda čaka topla garderoba, tuši, wc ... In seveda :drink dobra postrežba z dobrotami :laola :laola .

VABLJENI vsi iz Jesenic, iz okolice, iz kjerkol. Mogoče bi se lahko tudi s kakšno izmed skupin zmenili za gostovanje enih ali drugih na njihovem srečanju :wink: . Seveda je vse skupaj brezplačno. Vsak pa lahko teče po svoji volji, nihče nikogar nič ne sili in nič ne priganja...
Uporabniški avatar
 ris9
#303169
V nedeljo zjutraj ob 9ih bi se zbrali v radovljici na štadionu in odtekli 10km oziroma 25 krogov. Nekako smo se dogovarjali, da bi imeli kot eno "dirko" oziroma nek pregled pripravljenosti. VABLJENI VSI!

Vse skupaj bo neuradno ampak bomo vseeno imeli tudi mizo na kateri boste lahko imeli svojo pijačo in po vsej verjetnosti štetje krogov, da med tekom ne bo potrebno še o tem razmišljati. :laola :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA