prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#322157
Lep pozdrav prav vsem :)

Tukaj je veliko ekstremistov, veliko tistih, ki tečete že doooolgo, veliko pa verjetno tudi takih, ki šele začenjajo. Morda poznate koga, ki bi si prav tako začel s tekom, ker ste ga sami motivirali, pa potrebuje samo malo spodbude?

To soboto, 8. marca, začnemo na Vrhniki s tekom po programu knjige Tek za začetnike.

Začenjamo vzporedno z ekipo iz Idrije, ki bo prav tako po programu teka začela v soboto. Z veseljem vabim vse tiste, ki si tega želite, da se nam pridružite. Več nas bo, več zdravja in kondicije bomo pridelali in bolj luštn nam bo!

Program zelo dobro poznam, v njem sem sicer že dvakrat prišla do desetih kilometrov (nekje okrog 8. tedna programa), nadaljevanje pa so mi vsakič preprečili različni dogodki. Po teku sem se vedno odlično počutila in tokrat grem do konca in naprej, sledi tekaška prireditev oz. več njih in potem naprej. Čas je torej za uvod v tek.

Obljubljam super motivacijo, podporo in aktivacijo, ko se vam ne bo dalo, vsebinski support in promocijo zdravega načina življenja. Program poznam zelo dobro, polar mi sam piska intervale, da nam ne bo treba na uro gledat, potrebujete samo odločitev, nekaj dobre volje (tudi, če je ni, jo boste dobili, garantiram), en par superg in lahka večplastna oblačila, v katerih ste komot.

Pomlad je tu in čas je, da se razmigamo. Tek bo po stari železniški progi, po barju, ob stari cesti proti LJ, proti Starmu malnu itd., občasno se bomo pridružili ekipi v Idriji na skupinskem teku, da bo še bolj zabavno. Bo v dopoldanskih/jutranjih urah med vikendom, med tednom pa po osmi zvečer, izjemoma prej oz. po dogovoru.

Ampak... Ni pardona, akcija bo. Če pridete zraven, ste lahko sigurni, da ne boste mogli več stran

Tek je za vse. VSE! Če ste pripravljeni teči z ljudmi, ki ne obsojajo in niso obremenjeni z videzom, širijo dobro voljo in se imajo radi fajn ob skrbi zase... Potem...

Prijave tukaj, na FB skupini Tekaški trening za začetnike ali na PM :)

Vabljeniiii ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA