prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 mojcako
#360219
jorgamesh napisal/-a:Klikni na "Rechner" in izpolni svoje podatke, potem klikni zgoraj na "berechner", pa ti bo vrglo ustrezne parametre. Če nimaš pravilno zmerjenega max. utripa, bo za silo dobro tudi 220- leta. Tam pri tipu tekača lahko klikneš na "Schnell", če hočeš hitrejše treninge. :D

Za pol maraton ne najdem, lahko pa po zgornjem postopku določiš utrip in tempo za različne teke tudi za pol maraton. Za kakšen čas pol maratona pa iščeš program?


Rada bi odtekla polmaraton v času pod 1:50, kar je zame povsem realen in dosegljiv čas. Nisem ravno začetnica, vendar potrebujem dober načrt treninga.Srčnega utripa ne merim, vendar trenutno zmorem 21ko v tempu 5:20. Tečem 3do 4krat tedensko različnih dožin in tempa. Tudi kak klanec zdelam vmes. Skupaj nanese med 30in 40 km tedensko. Avstrijski plan mi je ustrezal, ker si vnesel samo željeni čas in dobil dober plan. Iščem nekaj takega. Bi se našlo kaj?
 IIIlll
#360232
Hvala, te cone utripa pa se mi zdijo že veliko bolj primerne. Edino pri tipu tekača če izberem schnell, mi samo poveča čas maratona za 5 min, tako da je to verjetno bolj mišljeno kako sam sebe ocenjuješ, ali si bolj hitre ali vzdržljiv.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA