prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#368687
Če iščete tonos de llamada mp3, ki jih želite uporabljati v mobilnem telefonu, poskusite namesto brezplačnih melodij zvonjenja uporabiti bazo podatkov zvonjenja. Obstaja več različnih vrst podatkovnih baz in na vas je, da poiščete tisto, ki je primerna za vas. Nekatere zbirke podatkov ponujajo tako brezplačne kot plačljive melodije zvonjenja in niso vse enake. Prepričajte se, da je izbrana melodija zvonjenja dovolj kakovostna, da je brezplačna različica vredna vašega časa.
Težko se je odločiti, katero brezplačno melodijo zvonjenja boste prenesli, še posebej, če imate veliko možnosti. Ko iščete melodije zvonjenja, razmislite, kako preproste ali zapletene naj bodo aplikacije. Bolj ko je aplikacija zapletena, več vas bo stalo nalaganje. Glavna ideja je najti nekaj preprostega in enostavnega za uporabo. Eden izmed najbolj priljubljenih brezplačnih melodij zvonjenja je vedno priljubljen Facebook gumb »Všeč mi je«.
Nazadnje spremenil hellomina, dne 09 Apr 2021, 05:35, skupaj popravljeno 1 krat.
#370246
hellomina napisal/-a:Če iščete tonos de llamada, ki jih želite uporabljati v mobilnem telefonu, poskusite namesto brezplačnih melodij zvonjenja uporabiti bazo podatkov zvonjenja. Obstaja več različnih vrst podatkovnih baz in na vas je, da poiščete tisto, ki je primerna za vas. Nekatere zbirke podatkov ponujajo tako brezplačne kot plačljive melodije zvonjenja in niso vse enake. Prepričajte se, da je izbrana melodija zvonjenja dovolj kakovostna, da je brezplačna različica vredna vašega časa.
Težko se je odločiti, katero brezplačno melodijo zvonjenja boste prenesli, še posebej, če imate veliko možnosti. Ko iščete melodije zvonjenja, razmislite, kako preproste ali zapletene naj bodo aplikacije. Bolj ko je aplikacija zapletena, več vas bo stalo nalaganje. Glavna ideja je najti nekaj preprostega in enostavnega za uporabo. Eden izmed najbolj priljubljenih brezplačnih melodij zvonjenja je vedno priljubljen Facebook gumb »Všeč mi je«.

Sledil sem vašim navodilom, da sem nastavil melodijo zvonjenja za svoj telefon, in bilo je zelo koristno, hvala!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA