prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Arabo
#293511
Čaw.

Nisem prav v redu, vlečem že nekaj časa poškodbo, a če si za, se lahko dobiva v začetku tedna za krajši lauf.

Te še pokličem v ponedeljek okoli poldan.
Uporabniški avatar
 Arabo
#310066
Po dolgem času se spet oglašam na to temo,ki je izgleda totalno zamrla. Kot da na Obali noben ne teče oziroma ni TF-jevcev.

K pisanju me je tudi spodbudilo sporočilo, ki sem ga prejel od stine, ki me je opomnila, da se nič ne oglašam.....

Upam, da se bo tako mogoče kdo oglasil in se bomo v poletnih mesecih lahko dogovorili za kak "turistični" tek po našem področju.

Drugače pa tečem skoraj vsak dan (tudi sedaj poleti), vendar tečem zjutraj. Startam tam okoli 5-ih. Končati pa moram najkasneje do 6:30, ko gre lepša, boljša, itpn delat in ostanem z otrokoma. Včasih se mi posreči odteči tudi kaj kasno popoldan, a izjemoma. Tudi zato se raje ne odločam za tek zvečer, ker je še vedno toplo. Za poletne mesece sem se odločil tekati po nekem planu treningov (12 tedenski) za 5 km po Tinmanovi tabeli. Predvsem, ker so treningi nekoliko krajši (a bolj intenzivni). Upam, da se mi bo to obrestovalo v nadaljevanju tekaške sezone.

Po končanem spomladanskem delu tekov za Primorski pokal v rekreativnih tekih sem si vzel krajšo pavzo in odtekel le polmaraton v Lipnici (Romerlauf). Avgust pa bo po načrtih kar tekaško zaseden. Zagorska dolina, Bohinj ali Črna na Koroškem, Kranjska gora, Celovec, Sežana, Breg pri Kočevju in Bled.

No, pa se kaj oglasite....
Uporabniški avatar
 miro
#317190
Evo,leto bo naokoli,pa bom zopet prišel na krajši izlet na obalo. Tokrat bom malo počil v Strunjanu in sicer od nedelje popoldan - 24.11 do srede dopoldan.
Seveda bom zopet na izletu z avtobusom. Sprašujem, če bo imel kateri kakšen čas,da odteče z mano kakšen tekec po vaših krajih, vendar ne preveč dolg, ker bom naslednjo nedeljo tekal v Crikvenici? :oops: :D

Lp
Miro
 bruny
#339646
Tema je nekoliko ,,potonila,, in odločitev, da jo nekoliko :wink: prebudim. V soboto 11.07.2015 v jutranje-dopoldanskem času ena pohodniška ob slovenski obali...Skrajne točke nekje Piran, Jagodje in Lucija...Med njimi še kar nekaj prijetnih točk. Trasa relativno enostavna, kot običajno v pohodniškem koraku. Nekje sem iskal polmaratonsko razdaljo in jo z nekaj dodatka po Piranu tudi :wink: ,,našel,,. Ob koncu že nekaj vročine in tudi prve sparine...Prijetno je :D bilo!

Trasa poti...https://www.strava.com/activities/344821185 Lep pozdrav!
 tanjab
#354267
Pozdravljeni!
Razmišljala sem, da bi odprla novo temo nakar sem zasledila, da je nekaj podobnega odprto, kar iščem. Zanima me, če bi koga zanimal tek v naravi (trail). Pripravljam se na gm4o in iščem družbo za traile 20km in več. Sicer bi bila kombinacija tek in v hrib tudi hoja. Trenutno je aktualno Slavnik in okolica, Nanos, Glinščica, Čaven in okolica. Nove poti so tudi dobrodošle:)
 jozafat
#354276
V tem letu smo se nekajkrat pridružili Andreju Zamanu na podobnih trail treningih od Trstelja do Nanosa.
Običajno sreda-četrtek 18.30.
Če te zanima, kontakt na epošto!
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA