prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 riba
#218781
Ali je kdo zainteresiran odlaufat Bertoki-Škofije, recimo jutri ob 18 uri ali pa naslednji teden v torek ob isti uri?? Sami se mi ne da it.... :roll:
Uporabniški avatar
 Arabo
#218802
Jutri (v četrtek) ne morem, sem povabljen na rojstni dan (prvi letošnji pit-nič).

Če želiš se lahko zmeniva za petek. Drugače pa si vabljena danes zvečer na Bonifiko.
 rh^
#219110
Dobro, da so vremenoslovci spet falili napoved. Ob 7h sem vstal (ja, nisem mogu več spat) in pogledal skozi okno ... brez oblačka :D. Potem pa Koper - Izola - Koper ob morju, brez prometa, mirno morje, mmmm fantazija :). Živela pomlad! :lol:
 Coldinside
#219611
Pozdravljeni :)
A bi lahko kdo malo bolj podrobno opisal kej tocno poteka ta proga v škocjanu ? Nikoli nism sel za tem da bi tam blo kej uporabnega za tect :)
Uporabniški avatar
 Arabo
#219612
V Škocjanskem zatoku (naravovarstveno področje) je makadamska peš pot okoli zatoka. Dolžina kroga je skoraj točno 2 km. Pred dnevi, ko sem bil zadnjič tam (na sprehodu), je bilo zvečer že polno komarjev in malih kačjih pastirjev.

Drugače pa do vhoda oziroma peš poti prideš, ko z avtoceste (hitre ceste za Koper iz smeri Dekani) zaviješ pred nadvozom za Bertoke. Ko si pri nadvozu pa zaviješ proti Srminu oziroma novi cesti za Ankaran. Malo naprej kakih 200-300 m na levi strani je malo parkirišče (opazno, ker je vedno kakšen avto).

Do Škocjanskega zatoka pa lahko prideš tudi po utrjeni peščeni poti iz glavne avtobusne/železniške postaje v Kopru, in sicer je to del stare Porečanke in gre ob hitri cesti v smeri proti Dekanom. V tem primeru, ko prideš do nadvoza zaviješ levo. Dolžina je cca 2,5 km (avtobusna-zatok).
Uporabniški avatar
 riba
#219627
Danes ob 18 sem bila že pronta za laufat, pa se ulije kot iz škafa, tako da je šlo vse po vodi :--( pa sem imela tako dobre namene
Arabo: mi je žal, da se ti nisem mogla pridržit, si vsaj sonce izkoristil :clap:
Uporabniški avatar
 Arabo
#219638
Kao: Rana ura, zlata ura.

Sicer je tudi mene zalilo, ko sem kolesaril nazaj domov. Od Izole do Lucije..... moker ko miš. In še veter..... Težko, a pravi užitek.... zaveš se, da si.

Žal mi je, da nisva uspela "uskladiti" urnikov, saj kar pogrešam skupinskih tekov "ala lansko leto"...

Sicer pa bi se lahko dobili jutri popoldan nekje pri Škocjanskem zatoku, če uskladimo urnik: jaz, riba, coldinside,.... in še kdo? Ura? Kaj pravita?
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA