prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 danijelb
#48309
Kje na obali lahko tečem po tekaški progi? Samo v Kopru na stadionu?
Kakšni so pogoji - cena, članstvo v atletskem...?

Hvala,D
Uporabniški avatar
 IRA
#145058
Hojla ...

Tole je že čisto passe ...pa tudi moje vprašanje bo čisto mimo ... ampak nisem želela odpirat še ene teme - za eno vprašanje :twisted:

Skratka! Iščem moškega, starega cca 35 let, dolgih las iz okolice Kopra ali pač nekje med Koprom in Portorožom ...

Ne iščem si moža al pa kej ... ampak vedno, redno opazujem enega tekača, ki je pravi "norec" (v dobrem smislu). Kadar sem na obali ga vidim, vedno, vsak dan ... kjerkoli ...
Greš v KP teče mimo Žusterne, srečaš ga v Portorožu ... čas, vreme, nima veze - VEDNO JE TAM!

Praktično, če ga kak dan ne srečam se že malo čudno počutim, me že skoraj malo zaskrbi kje je :wink:

Pa me zanima, če je to bitje slučajno tudi kdo izmed vas :D

Vem, da je malo glupo vprašanje pa vseeno si želim, da bi mu lahko vsaj virtualno rekla - TI SI CAR!! :cast1: :cast1: :cast1:

Lp
Uporabniški avatar
 vencelj
#145062
danijelb napisal/-a:Kje na obali lahko tečem po tekaški progi? Samo v Kopru na stadionu?
Kakšni so pogoji - cena, članstvo v atletskem...?

Hvala,D


Prava, 400 metrska tartanska steza je, kolikor vem, samo v Kopru.
Uporabniški avatar
 IRA
#145113
Ga bom pocukala za rokav :twisted:
 Puskin
#145125
mislim da je iz Izole, na par tekmah sva se kr spopadla :)
Uporabniški avatar
 IRA
#145130
Puskin napisal/-a:mislim da je iz Izole


A celo :shock: :shock: :shock:
CARSKO!!! :lol:

No pa da ne bomo čisto offtopic!
Je še kaj primorcev? Kje ponavadi tečete?

Jaz imam par ogledanih tras pa bi pasalo najt še kakšno novo.

Tista pot Izola (štartam iz Izole) - Žusterna - Koper mi ni ravno preveč simpatična, ponavadi je preveč polna, sončna pa da ne omenim mimo vozečih se turistov, ki so non stop na hupi :roll: :?

Raje se zapodim mimo Sansimona čez Belveder pa potem mimo Strunjana, čez tunele ..

Ali pa kar štartam tam čez njive (mislim, da je Jagodje oz. višje gor) in nato čez tunel, prideš čisto do Portoroža - Lucije ...

Če hočeš hrib pa se obrneš pri Strunjanu levo in jo mahneš v hrib pa do Fiese ali Pirana ...

... ali pa pri Strunjanu ravno gor v hrib in se znajdeš na Belvederju.
Tam gor je zame najboljša energija kar jo obstaja.

Če bi bila velika in bogata, bi imela tam svojo hišico na samem ... res je dobra energija tam gor, razgled pa tudi :D

Luštne poti ... upam, da jih letos še dostikrat pretečem ...

Na obali me moti samo to, da je sonce od vzhoda do zahoda praktično skos na pohodu.
Jaz pa sem gotova, če tečem s soncem, ki mi nabija v glavo ...

Se veselim jesenskih in zimskih dni, ko vsaj sonce ni tako močno :P

Še kej primorcov?
Uporabniški avatar
 5rca
#145141
Slika

je tale levi s slike? če ja, potem je res Lonely :)
 tween
#145246
mislim, da imaš v mislih Sebastjana...
 darjan
#145247
No tudi jaz vsako leto tecem en teden na primorsem... Ko sem v Secovljah, vedno tecem tam po oni stezi ob solinah, vsak vecer do Sece pa spet nazaj v Secovlje... Meni je tam fajn tect, ker se vselej odpravim zvecer ob soncnem zahodu...
Uporabniški avatar
 IRA
#145250
tween napisal/-a:mislim, da imaš v mislih Sebastjana...


Ja, baje, da res :P 8) :twisted:

Hvala vsem sodelujočim!
Lp
Uporabniški avatar
 lonely
#145251
Moj prijatelj

128 352 Sebastjan Ždralič 1977 SLO Renault Nissan Slovenija 0:22:34 1:07:28 1:36:29 1:58:25 2:46:13 3:14:07 3:16:05


LJubljanski maraton 2007
Uporabniški avatar
 riba
#145507
če je to tip, ki ima lase zvezane v čop pol ga pa tudi jaz pogosto vidim predvsem na relaciji Koper/Žusterna.

Včasih tečem po Vanganelski dolini, čeprav je tudi ta trasa dokaj polna vozil, če pa ima kdo rad hirbčke gre samo še preko Tribana do Šalare in naredi cel giro. Občasno pa tečem tudi na Markovcu do Bolnice Izola ali pa kr na Bonifiki.

Najbolj pogosto pa sem na relaciji Prade-Bonini, ker mi je najbolj priročno.

Ira: tudi jaz se veselim jesenskih in zimskih dni, ko sonce ne bo več tako močno :lol:
Uporabniški avatar
 admiral
#145766
Lepo bi bilo videti "mehko" progo okoli Škocjanskega zatoka...

Dreams, dreams.. :)
Uporabniški avatar
 Leni_f
#145988
Moram povedat, da sem se tudi sama spraševala kdo je ta "ekstremist", ki teče po celotni Primorski, ne glede na letni čas, ali je zima z burjo ali poletni vročinski dan, vedno oblečen v tanki tekaški majčki in kratkih hlačah. Srečevala sem ga skoraj vsak dan. Celo nekega zimskega dne sem ga želela ustavit in ga vprašat, če ga ne zebe in koliko časa je že na nogah, vendar ga nisem... saj je bilo že iz obraza razvidno, da je osredotočen na trening in ga nisem želela motiti.
No, prejšnji teden, ko smo imeli uvodni sestanek z na novo ustanovljenim društvom ŠD 3ŠPORT se pa le prikaže ... prvič viden v dolgih hlačah in majci :) (seveda ni bil v tekaški opremi). Sebastjan. Takoj, sem ga prepoznala, saj ga ni težko zgrešiti, visok, dolgi lasje,... Tako, je tudi on postal naš član in pridno se udeležuje plavalnih treningov. Mislim, da ga boste kmalu srečevali tudi na triatlonih.

Lep pozdrav

http://sd3sport.blogspot.com/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA